Horoskop na dnešní den dle Luny pro 2. březen

Den, kdy máme být obezřetní a hlídat své věci, ale i nápady, hrozí nebezpečí ztráty, podvodu, a také marnivosti a pýchy. Zaměřujme pozornost na pozitivní věci, můžeme snadněji podlehnout klamu, máme sklony ke kritice a hádkám s ostatními lidmi. Máme odpočívat a pracovní i jiné aktivity si nechat na lepší čas.

Luna v Kozorohu - ubývá

symbol Žába

Znamení Kozoroha musí dbát na duševní hygienu a snahu o pozitivní pohled na svět. Negativní myšlenky se dokáží zhmotnit v podobě fyzických potíží. Toto znamení trápí kožní potíže a bolesti kloubů, kolen a revmatismus. Pomáhají masti a čaje z kopřivy, kostivalu, lípy. Ve dnech Kozoroha se doporučuje depilace a nový sestřih vlasů.

[[nid:5690664]]

Skvělým a zdravým jídlem jsou bramborové placky dle receptu našich babiček. Můžeme také vyzkoušet zapečenou brokolici, nebo chřest se sýrem. Čočku s vajíčkem, nebo hovězí plátky na kari. Pijeme teplý meduňkový čaj, který uklidňuje nervovou soustavu. Pro dobrou náladu si dáme tvarohový nebo jablečný dezert.

Elegantní kombinací je šedá, růžová.

Vybereme obsidián vločkový nebo rodochrozit. Bude nám vonět santal nebo růžové dřevo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.