Horoskop na dnešní den dle Luny pro 2. březen

Den, kdy máme být obezřetní a hlídat své věci, ale i nápady, hrozí nebezpečí ztráty, podvodu, a také marnivosti a pýchy. Zaměřujme pozornost na pozitivní věci, můžeme snadněji podlehnout klamu, máme sklony ke kritice a hádkám s ostatními lidmi. Máme odpočívat a pracovní i jiné aktivity si nechat na lepší čas.

Luna v Kozorohu - ubývá

symbol Žába

Znamení Kozoroha musí dbát na duševní hygienu a snahu o pozitivní pohled na svět. Negativní myšlenky se dokáží zhmotnit v podobě fyzických potíží. Toto znamení trápí kožní potíže a bolesti kloubů, kolen a revmatismus. Pomáhají masti a čaje z kopřivy, kostivalu, lípy. Ve dnech Kozoroha se doporučuje depilace a nový sestřih vlasů.

[[nid:5690664]]

Skvělým a zdravým jídlem jsou bramborové placky dle receptu našich babiček. Můžeme také vyzkoušet zapečenou brokolici, nebo chřest se sýrem. Čočku s vajíčkem, nebo hovězí plátky na kari. Pijeme teplý meduňkový čaj, který uklidňuje nervovou soustavu. Pro dobrou náladu si dáme tvarohový nebo jablečný dezert.

Elegantní kombinací je šedá, růžová.

Vybereme obsidián vločkový nebo rodochrozit. Bude nám vonět santal nebo růžové dřevo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.