Horoskopy

21. března 2019 00:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 21. březen

Den harmonie, očisty, touhy po vyšším poznání a spojení s Bohem. Je silný, úplňkový den, děláme pořádek především ve vztazích k druhým lidem. Tento den nepřeje pracovním aktivitám, spíše soustředění a poznávání. Přivoláváme do svého života lásku, k partnerovi, rodině, dětem. Obnovujeme sliby, které jsme dali, posilujeme spojení.

Luna v Panně – Úplněk 2:43 hod.

symbol Motýl

Úplněk v Panně přináší realistický pohled, touhu po řádu.

Rituál pro hojnost a pořádek: zapálíme zelenou svíčku a soustředíme se na oblasti, v nichž chceme udělat pořádek. Poděkujeme za podporu a pomoc a za vše pozitivní, co máme v našem životě.

[[nid:5704844]]

Doporučuje se půst, očista střev, pijeme detoxikační a odvodňující čaje, vynecháme maso a další potraviny, které tělo dlouho tráví. Odpočineme si od tučné, kořeněné a solené stravy a přednost dáme přírodním produktům v malém množství.

Můžeme zkombinovat kontrastní černou a růžovou.

Bude se nám líbit černý turmalín nebo morganit. Svůj osobní prostor provoníme kadidlem.

[[nid:5690664]]

Sdílejte článek
Štítky Panna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.