Astročlánky

23. března 2021 06:00

Petra Kloidová

Rozchod podle horoskopu: Které znamení má sklony k přejídání nebo k depresii??

Slzy, jídlo nebo uklízení. To všechno jsou způsoby, jak se jednotlivá znamení zvěrokruhu vyrovnávají s bolestivým rozchodem. Jak prožíváme rozchody? A na co si dát u druhých pozor? Horoskop vám napoví.

Beran se přejídá

Jídlo, jídlo, jídlo a ještě více jídla. Berani si po rozchodu a náruživém období přejídání uvědomí, že je nutné vypadat co nejlépe, aby na ně mohl někdo žárlit.

Jak bude vypadat milostný život Berana v roce 2021? Beran bude doslova zamilovaný do své práce, což se už dlouho nestalo. Pokud jste narození ve znamení Berana, věnujte se i odpočinku a buďte v harmonii. Pozor si dejte na muže z minulosti, který se opět objeví ve vašem životě, aniž byste si to někdy dokázali představit. Tento muž vám může zkomplikovat život.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Berana.

Býk nalétne do posilovny

Po prvotním šoku začíná Býk cvičit a fyzicky na sobě pracovat. Má ublížené ego, a proto se nevyhne ošklivým zprávám ex, které zakončí pomlouváním ve skupině přátel na aplikaci Whats-up.

Jak se bude Býkovi dařit v lásce? Na začátku roku budete mít pocit, že je vaše láska a vztah jen iluze a nereálný stav. Budete z toho nešťastní a zoufalí. Na jaře se už situace změní, a přestože nebudete vědět, co přesně chcete, můžete se dočkat nových začátků spojených s uzavřením minulosti. Na podzim budete více pracovat než řešit svůj vztah, a to vám přinese stabilitu. Na konci roku váš partner překoná překážky a vedle nové jiskry vás čeká i skvělý sex.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Býka.

Blíženci a jejich nekonečné návraty

Blíženci se k ex pokusí ještě desetkrát vrátit, než pochopí, že už je opravdu konec.

Jak bude vypadat vaše láska v roce 2021? Na začátku roku budete cítit beznaděj a nebude vám úplně dobře. Budete chtít odjet na dovolenou nebo někam s partnerem a nepůjde to. Buď budete sami, nebo on nebude chtít. To se však poměrně náhle změní. Najde se člověk, který vás bude tlačit k tomu, abyste konečně se svojí situací něco udělali. Protože chcete jistoty, chvíli se budete rozhodovat. Nakonec se ale zamilujete, pravděpodobně do člověka, kterého znáte z minulosti.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Blížence.

Rak se zavře před celým světěm

Raci se musí pořádně vybrečet, zavřou se před světem a zármutku se plně podají.

Jak bude vypadat váš milostný život v roce 2021? Váš partner pro vás na začátku roku bude představovat stabilitu a klid a vy si uvědomíte, že je pro vás velkým přínosem. Na jaře vás někdo bude odrazovat od konfliktů spojených s přitažlivostí a flirtováním. Podzim bude ve vašem partnerství plný hojnosti a velkých změn.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Raka.

Lev uspořádá párty

Lev těsně po rozchodu naplánuje obrovskou párty a zařídí to tak, že bude tou nejkrásnější osobou v místnosti.

Jak bude vypadat osobní život Lva? Začátkem roku vám osud bude přát a možná se hodně posunete ve vztahu. Váš partner se bude cítit hodně osamoceně. Uvědomí si však, co ve vás má za poklad, a začne fungovat jako nikdy předtím. Na jaře vám napíše zprávu, že o vašem vztahu hodně přemýšlel a že vás opravdu miluje. Díky tomu se váš vztah posune do další úrovně. Začnete znovu a bude to láskyplné i vášnivé. Na konci roku přijde velká změna – dost možná i žádost o ruku.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Lva.

Panna začne uklízet

Panna začne po těžkém rozchodu vše organizovat, aby alespoň v nějakém úseku svého života cítila kontrolu. Uklízí, nebo se hroutí.

Podívejte se, jak dopadne váš milostný život v roce 2021? Začátkem roku nebudete vědět, co v partnerství chcete. Jediné, čím si budete jisti, je touha po klidu a pohodě. Toho se vám ale příliš nedostane, proto na jaře nastane období rozhodování, zda přijmout změnu, která vám přinese vášeň a nový vztah plný lásky a sexuální přitažlivosti. Začnete mít pocit, že je všechno beznadějně ztraceno a budete potřebovat partnerskou jistotu. Na konci roku už budete ve vztahu, po kterém toužíte, s tím, koho jste si vybojovali. A budete šťastní.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Pannu.

Váhy zachrání ekonomiku

Rozchod a Váhy? Ekonomika v podstatě stojí na smutných Váhách, jelikož Váhy vezmou po rozhodu obchody útokem. Kromě toho očekávejte na jejich sociálních sítí záplavu selfies.

Jak se budou mít Váhy v roce 2021? Na začátku roku prožijete období, kdy budete mít všeho dostatek. Lásky i přízně partnera. Vztahy vlastně nebudete vůbec řešit, protože vás nic nebude trápit. Na jaře se situace změní, protože se vám vrátí do života někdo z vaší minulosti. Někdo, kdo se vůči vám zdál být chladný a odměřený. Jeho pohled se ale nejspíš změnil, takže se s vámi bude chtít stýkat a posunout váš vtah dál. Díky tomu si užijete podzim plný lásky. A ačkoliv se vám nebude chtít, na konci roku bohužel budete muset řešit své vztahové komplikace.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Váhy.

Štír je mstivý

Štír má od rozchodu zcela jasný plán, jak zničit bývalou milovanou osobu. Využije ji? Kdo ví.

Milostný život u Štíra v roce 2021? Na začátku roku budete překonávat překážky, a to ve spojitosti s žárlivostí a rozhodováním se v rámci vašeho vztahu. Na jaře budete zavírat oči před tím, že většinu času věnujete práci, která pro vás bude splněným snem. Na podzim se pravděpodobně bláznivě zamilujete do osudového člověka, který do vašeho života přinese jistoty a naplňující vztah.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Štíra.

Sledujte turecký seriál Zasněná láska on-line v archivu iPrima.cz

Střelec nečeká a randí

Ihned po rozchodu Střelci randí jako o život a v počtu rozhodně netroškaří. Dávat si oddych po rozchodu není jejich styl.

Osobní život Střelce v roce 2021? Na začátku roku se možná rozejdete s iluzí, kterou žijete už dlouhou dobu. Uvědomíte si realitu a to, co ve skutečnosti ve vašem partnerství prožíváte, a začnete to řešit. Na jaře si s partnerem popovídáte a začnete se na váš vztah dívat z jiného úhlu pohledu. Na podzim pak definitivně přestanete před všemi problémy zavírat oči a budete je jeden po druhém řešit. To do vašeho života může přinést velkou změnu i lásku.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Střelce.

Kozoroh začne pracovat ještě víc

Kozoroh si sice svého rozchodu všimne, ale rozhodne se ho zcela ignorovat. Bude pracovat tak, aby na něj kompletně zapomněl. City jsou podle něho k ničemu.

Láska u Kozoroha v roce 2021? Na začátku roku budete řešit důležité životní záležitosti a přijdou i určité změny. Budou se týkat především vašeho partnera, který bude mít dojem, že vaše láska je pouze iluze. Na jaře se vše změní a vaše polovička začne jednat. Může na vás i žárlit, ale získáte díky tomu pocit jistoty. Podzim může přinést beznaděj, protože se nedokážete rozhodnout a překonat překážky v souvislosti s rozchodem.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Kozoroha.

Vodnář nikdy nedělá chyby

Vodnář bude sám sebe přesvědčovat, že byl ve vztahu vždy tím chytřejším a problém rozhodně nebyl na jeho straně.

Milostný život Vodnáře roku 2021 ve shrnutí: První měsíce budete v partnerství překonávat překážky, které však budou zdolatelné. Můžete se i zamilovat a potkat někoho nového, což vás trochu vyděsí, protože doma máte partnera. Na jaře budete před vším zavírat oči a nebudete chtít nic řešit. Podzim přinese pro váš vztah zásadní a nezbytné změny. Na konci roku se ale zamilujete a pocítíte opravdové štěstí. Měli byste si s partnerem některé věci vyříkat a zaměřit se na to, co oba chcete. Pomůže vám to ve vztahu.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Vodnáře.

Ryby začnou být melancholické

Ryby se po rozchodu navrátí k umění, budou poslouchat melancholické desky a hrát si na oběť.

Láska má v životě Ryb své místo i v roce 2021. Na začátku roku budete hodně pracovat na vztazích a bude to pro vás obrovským přínosem. Otevřou se vám nové možnosti, které budete s partnerem vnímat oba. V létě můžete zbořit něco, co stálo na špatných základech, a postavit nové, funkční. Podzim přinese změny, a to hodně zásadní. Na konci roku se vypořádáte se všemi překážkami, které vás zastihly, a do života se vám vrátí lehkost a láska.

Přečtěte si podrobný horoskop na rok 2021 pro Ryby.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.