Tarotový horoskop na rok 2021: BERAN

Co bude pro vás v roce 2021 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2021 pro Berany.

Motto pro rok 2021

„Jsou dva způsoby, jak prožít život. Jeden je nepovažovat za zázrak nic. Druhý považovat za zázrak úplně všechno.“

Zdraví

karty Páže mečů, Pětka kalichů, Pětka pentaklů, Tři pentakly

Počátek roku může mnohé zástupce tohoto znamení zastihnout „nepřipravené“ na úkoly a změny, které jim nový rok 2021 přichystá. Problémy mohou zažívat především v oblasti psychické, což se bude odrážet také v oblasti fyzického těla. Celkově se mohou Berani cítit unavení, s jarem je důležité posilovat imunitní systém a také srdce a cévní systém dostatečným pohybem, procházkami v přírodě a celkovým zklidněním, hodně důležité budou různé relaxační techniky. Pohyb Beranům svědčí a bude jim svědčit i v tomto roce, zaženou jím i mnohé smutky na duši. Berani jsou rození optimisté a dobrá nálada jim bude nápomocna i v tomto roce. V druhé polovině roku, především v letním období, hrozí některým zástupcům tohoto ohnivého znamení úrazy, proto je nutná zvýšená pozornost při cestách, sportovních aktivitách i různé manuální práci. V závěru roku se náročné životní zkoušky mohou odrazit také v oblasti zažívání. Přesto by rok 2021 v oblasti zdraví pro ně neměl být tak náročný jako byl rok 2020 a pokud budou o sebe pečovat, vše nakonec dopadne dobře.

Láska a partnerství

karty Král pentaklů, Sedmička holí, Pětka kalichů, Čtyři pentakly

Ani v oblasti lásky a vztahů nebudou mít Berani příliš na růžích ustláno. Kvůli svému temperamentu a také různým nevhodným rozhodnutím mohou řešit zapeklité situace, především týkající se hmotných statků a nakládání s financemi, zde mohou být největší rozpory s partnerem. Začátek roku se jeví nadějně, v partnerství mohou Berani prožít stabilitu, klid i nějaké společné materiální potěšení, ale již s jarem mohou přijít různá nedorozumění, hádky a problémy, jak nakládat se společnými penězi, jak a kam je investovat. Stejně tak půjde i o nesoulad v tom, jak trávit volný čas, víkendy, ale i prázdniny a dovolenou, zvláště období léta může být pro toto znamení značně napjaté. Dobrou zprávou je, že v posledním čtvrtletí roku se může mnoho věcí vyjasnit, také atmosféra ve společnosti se může uklidnit, a tak dojde i ke zklidnění v oblasti partnerské.

Práce a peníze

karty Deset pentaklů, Sedmička pohárů, Dva pentakly, Král mečů.

Počátek roku se bude jevit velmi pozitivně, ale je nutné se soustředit na rezervy, protože Berani budou muset počítat s většími výkyvy a změnami, které jim rok 2021 přinese. Nečekané změny v oblasti práce mohou přijít už na jaře kolem jejich narozenin. Půjde o velké výzvy, které mohou v případě, že se Berani nezaleknou, přinést vylepšení jejich pracovní pozice, což se samozřejmě odrazí i v jejich finančním ohodnocení. Dařit se tomuto znamení bude především na podzim, kdy mohou Berani opravdu sklízet plody své práce a snažení. Závěr roku bude také náročný, zvláště pak u zaměstnanců ve firmách mohou nadřízení žádat až nemožné. Ale ohnivé znamení Berana se nevzdává, protože jeho planetou je bojovný Mars, proto lze říci, že projdou zkouškami tohoto roku zocelení.

Poselství pro rok 2021 – karta II. Velekněžka

V roce pod vládou této karty se snažíme být nezávislí, zajímá nás náš vnitřní život a duchovní posun. Hodně studujeme a sebevzdělání je pro nás nejdůležitější. Budeme vyhledávat spíše samotu, klid, prostředí, kde vládne harmonie. Je možná větší citlivost, zajímavé, nevšední, iracionální zážitky. Tento rok se věnujeme sobě, ve vztazích netoužíme po žádaných změnách. Oblast zdraví je pro nás důležitá, nasloucháme signálům svého těla.

PŘEČTĚTE SI: VĚŠTBA NA DNEŠNÍ DEN PRO VŠECHNA ZNAMENÍ

Text: Věra Várady


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.