Tarotový horoskop na rok 2021: BÝK

Co bude pro vás v roce 2021 nejdůležitější podle tarotových karet? Co vás čeká v oblasti zdraví, lásky, práce a financí a jaká jsou nejdůležitější tarotová poselství právě pro vaše znamení? Přečtěte si velký tarotový horoskop na rok 2021 pro Býky.

Motto pro rok 2021

„Soustřeďte se na to, co chcete dosáhnout, a ne na to, co vám v tom brání.“

Zdraví

karty Osmička mečů, Čtyřka mečů, Čtyřka pohárů, Král holí

Býky může v roce 2021 celkem dost psychicky ovlivnit celková situace se světovou pandemií. Již na začátku roku vycházejí mečové karty, které ukazují na problémy v psychické oblasti, stresy, potíže s dýchacím systémem, také možné problémy v oblasti cévního systému. Zvláště starší ročníky mohou prožít vnitřní boj, půjde o celkovou změnu jejich psychického naladění a pozitivnější pohled na život. Je jisté, že Býci by měli více odpočívat a šetřit své síly, což může u některých jedinců naopak vést k celkové ochablosti a poddání se „osudu“. Proto bude důležité vybrat nějaké sportovně-relaxační techniky, jak tělo i mysl udržovat v pohodě. Dobrou zprávou je, že k pozitivním změnám dojde po létě, i v době podzimu, ale bude nutné těmto změnám vyjít vstříc.

Láska a partnerství

karty Desítka holí, Čtyřka pohárů, Král holí, Osmička mečů

Trochu náročná bude u Býků i oblast lásky a partnerství, je možné, že jejich vztahy ovlivní právě jejich psychický a fyzický stav. Karty věští mnoho silových okamžiků, kdy partneři mezi sebou mohou bojovat kdo s koho, což zákonitě může přinášet Býkům úbytek sil i chuť cokoliv řešit. Nejlepší taktikou bude ustoupit a přemýšlet, jestli partner v některých ohledech nemá pravdu. Bude nutná „vysoká škola diplomacie“, a tolerance k tomu, aby se napjaté chvíle uklidnily. Vinu na celkové situaci ponese i finanční nejistota a problémy v pracovní oblasti, které se mohou negativně promítnout v celkové domácí atmosféře. V letním období se mnohá nedorozumění vyjasní, zvláště v srpnu a září se můžete těšit na celkové zlepšení, proto naplánujte společnou dovolenou, pár dnů, kdy se budete věnovat jen partnerovi. Závěr roku přináší opět náročnější čas, kdy budete vystaveni různým emocionálním zkouškám…

Práce a peníze

karty Desítka holí, Král mečů, Páže pohárů, Devítka holí

I v této oblasti lze říci, že bude střídavě oblačno, úspěchy v pracovní oblasti se budou střídat s různými problémy a náročnými výzvami, které vás mohou značně zatěžovat. První polovina roku od vás bude vyžadovat aktivní přístup a změnu celkového nastavení a způsobu vašeho přístupu k práci. Po vašich narozeninách mohou přijít příznivé zprávy, nabídky a změny, které ovlivní váš profesní život. Někteří Býci budou muset i zásadně změnit svoje profesní zaměření, protože dojde ke změnám ve společnosti, které zasáhnou i jejich pracovní posty. Proto bude důležité se včas připravit a hledat i možnosti rekvalifikace nebo různé formy vzdělávání, které jim umožní najít si nové zaměstnání. Býci jsou houževnatí a lehce se nevzdávají, proto se nemusejí bát, že by změny nezvládli. Důležité bude pozitivní vnitřní naladění a nepodléhat strachu.

Poselství pro rok 2021 – karta III. Císařovna

Tento rok bude plodný, toužíme být tvořiví v různých oblastech. Nemusí to být jen práce, sebeuplatnění, ale i touha po rodině, potomkovi. Dokážeme dát jasně najevo svá přání a cíle, nenásilně, ale důrazně. Císařovna patří ke zralosti (nejde o věk), ale spíše v rovině tužeb, plánů a jasných životních cílů. Důležité budou vztahy, partnerství, láska, rodičovství, ale také mezilidské vztahy, které se mohou kvalitativně měnit a zlepšovat.

PŘEČTĚTE SI: VĚŠTBA NA DNEŠNÍ DEN PRO VŠECHNA ZNAMENÍ

Text: Věra Várady


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.