Astročlánky

18. června 2021 00:01

Anna Kopečková

Velký letní horoskop – Panna: Jak si letošní léto užijete a kde si nejlépe odpočinete?

Panny se mohou opravdu těšit na léto. Budou moci spřádat své sny, do jejichž realizace se pustí již od poloviny srpna a opravdový úspěch mohou pak zažít během září. Co čeká Panny v létě v pracovním nebo partnerském životě, jak na tom budou se zdravím a kde je podle hvězd čeká ideální dovolená?

Do vašeho znamení vstoupí 12. srpna planeta Merkur a bude se vám dařit vše. Máte také podporu od planety energie Marse ve vašem znamení, kde bude po celý srpen a až do poloviny září. Pokud možno si naplánujte dovolenou spíše na červenec, abyste pak mohli plně využít pozitivních aspektů ve své práci či podnikání.

Panny a láska

Ti z vás, kteří budou připraveni a budou stát o změnu v osobním životě, mohou zažít skutečně velké změny. Od 23. července je Venuše, planeta lásky a partnerských vztahů, ve vašem znamení a zůstane tam až do poloviny srpna. Takže vašim milostným vztahům nebudou stát v cestě žádné překážky, nedorozumění se vysvětlí a všechny letní bouřky a mraky se ztratí. Ti, kteří se chtějí seznámit, mají velkou šanci dát do pořádku tuto důležitou životní oblast, obnovit a oživit stávající vztahy nebo najít novou lásku…

Panny a zdraví

Vaše zdraví bývá spojeno s psychikou více než u ostatních znamení. Měli byste více dbát na prevenci a dostatek času věnovat také svému tělu. Neuškodí vám pohyb, protože vaše intelektuálně laděné znamení nejraději čte, počítá a analyzuje a tyto činnosti se vykonávají většinou v sedě. V letních měsících můžete konzumovat dostatek sezonního ovoce i zeleniny, vyhřívat své tělo na sluníčku a užívat si dovolené. Pak vás může podzim zastihnout ve skvělé formě a váš imunitní systém bude nastartovaný pro zimu.

Jak v létě relaxovat?

Panny by se měly přinutit k pohybu, cvičení je pro toto znamení dobré i kvůli zažívání a také pro zklidnění nervové soustavy. Pro uvolnění těla i mysli je dobré plavání, cvičení v bazénu. Vhodná je i jóga nebo taj-či, které vylaďují čakry a celý organismus.

Tipy na dovolenou:

Vhodná místa pro Panny: Panny mají rády klidná místa, kde si mohou opravdu odpočinout od svojí práce i množství lidí. Užijí si dovolenou v lázeňské oblasti, kde mohou plnými doušky relaxovat a dávat do pořádku psýchu i tělo. Masáže, různé léčebné procedury, kosmetické zábaly, nová, zdravější skladba jídelníčku, to je to, co je zajímá a co dokážou ocenit. Určitě je uspokojí pobyt na nějaké samotě, ideální je pro ně Šumava.

Pro Panny cestovatele a milovníky cizích zemí je ideální Chorvatsko, Švýcarsko, Řecko, Turecko, z měst Paříž, Lyon, Štrasburk, Los Angeles, Boston, Brindisi.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.