Horoskopy

1. června 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 1. červen

Udělejme si čas na péči o naše tělo, tento den je dnem zdraví, léčebné prostředky na nás působí silněji. Je to doba na rozjímání, léčení, studium a příjem informací, které nás posunou k očekávaným změnám.

Snažíme se zbavit různých omezení v našem životě, můžeme snadněji uzavřít svou minulost a zbavit se negativních vzorců naší mysli.

Luna v Panně – přibývá

symbol Fénix

Tyto dny přinášejí vytrvalost a koncentraci na dokončení práce. Vládne rozum a logika, takže dokážeme věci vidět jakoby z jiného úhlu pohledu.

Správné vylučování podpoříme skladbou jídelníčku, pohybem i pozitivním naladěním. Zbavujeme se všeho, co nás tíží; naše tělo je odrazem naší mysli. Dopřejeme si krášlicí procedury, sestřih a výživu vlasů. Pěstíme pokožku celého těla, vyzkoušíme účinky kokosového oleje nebo mléka.

V přibývající fázi Luny dáváme přednost méně kalorické stravě s vyšším obsahem vlákniny, jíme pokud možno častěji, a menší porce. Vybíráme si kvalitní potraviny, které můžeme kombinovat podle „dělené stravy.“ Pijeme mátový nebo fenyklový čaj a můžeme je dosladit medem.

Pozor na alkohol, méně solíme, nepodstupujeme operace v oblasti ledvin a pánve.

Dnes nám budou slušet přírodní zemní odstíny hnědé nebo okrové. Vybereme si šperk s jaspisem obrázkovým nebo bronzitem.

Vůně rozmarýnu probudí naše smysly stejně jako pačuli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.