Horoskopy

1. května 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 1. květen

Zbytečně se nerozptylujeme informacemi, které jsou nám k ničemu a zbytečně poutají naši pozornost, koncentrujeme se na to, co je pro nás důležité.

Snažíme se být v inspirujícím prostředí a s lidmi, kteří nás posouvají směrem k pozitivním změnám. Navštívíme léčitele, astrology a věštkyně, ale uvědomujeme si, že naše budoucnost je v našich rukou.

Luna v Raku - přibývá

symbol Jeřáb

Prožíváme emoce a rodinné vztahy, tento čas trávíme v kruhu rodiny, navštívíme své milé, pozveme nebo navštívíme rodiče, příbuzné.

Prospěje nám pohyb, naše tělo potřebuje vydat energii, ale nepřeháníme to s náročným cvičením. Luna nám radí jít si zaplavat. Pečujeme také o pleť, dekolt a prsa, celou pokožku těla natíráme hydratačními mlékem nebo krémy.

Dnes se raději vyhneme se mastným, smaženým a kořeněným jídlům. Můžeme si pochutnat na těstovinách, sladkých a mléčných jídlech. Kdo se snaží jist dietně, ať si připraví zeleninová jídla, fazolky, špenát, kaše nebo saláty. Pijeme nesycenou vodu, nebo domácí limonády s ovocem, medem, stévií.

Pozor na alkohol, kávu, nemyjeme si ani nestříháme vlasy, slábnou.

Dnes nám bude slušet růžová a modrá. Můžeme zvolit šperky z mušlí nebo perleti.

Vonět nám bude slaměnka nebo ambra.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 6. 2023

Berani, pokud máte vazby na nějakou terapeutickou profesi, můžete dnes učinit zvláštní objev týkající se zdravotnictví. Tento objev nenajdete v žádné knize nebo metodice, kterou se běžně řídíte. Emoce nejsou tak slepé, jak by si racionální společnost přála! Někdy nás vedou po cestě k poznání. To je dnešní případ.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.