Horoskopy

13. dubna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 13. duben

Dnes si vzájemně nastavujeme zrcadlo a učíme se vidět skutečnost. Měli bychom být upřímní především sami k sobě, a poučit se z chyb, které jsme udělali. Je to den ztišení a očisty psychiky, nalézání podvědomých vzorců, které nám brání k rozvoji.

Luna ve Štíru – ubývá

symbol Zrcadlo

V těchto dnech si uvědomíme víc než kdy jindy, co je pro nás důležité, a bez čeho se obejdeme...

Pozornost věnujeme své pleti i vlasům, zajdeme za odborníky, nebo v případě, že chceme ušetřit čas i peníze pečujeme o sebe v „domácím salónu.“ Nakoupíme kvalitní produkty, pozveme kamarádky, a můžeme si udělat „holčíčí den“ s krásou.

Zkusíme čínskou nebo indickou kuchyni. Nemáme-li chuť vařit, zajdeme si na jídlo do čínské nebo indické restaurace. Cyklus Luny ve Štíru žádá novinky a změny i v našem jídelníčku. Experimentovat můžeme i sami, kuchařek i surovin, které jsme ještě neokusili, je jistě mnoho.

Dnes můžeme zvolit „ďábelskou kombinaci“ červené s černou. Z říše minerálů vybereme granát nebo heliotrop.

Může se nám líbit vůně pačuli nebo hřebíčku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.