Horoskopy

14. července 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 14. červenec

Den, kdy se nám daří nahlížet do budoucnosti, vhodné jsou meditace a modlitby. Odpočíváme a koncentrujeme se na cíle, které jsou před námi. Jsme štědří k sobě i druhým. Vyhneme se negativním lidem, učíme se rozlišovat, co je pro nás dobré, a co nám neslouží.

Luna v Rybách - ubývá

symbol Ganéša

V těchto dnech sílí intuice, prohlubuje se empatie a roste touha pomáhat druhým.

Ryby, mají podle astrologie vliv na chodidla, nárty, kotníky, a také na lymfatický systém. Celé tělo uvedeme do chodu cvičením a protahováním. Po ranní sprše věnujeme pozornosti reflexním bodům na chodidlech, nezapomeneme ani na pěstění pokožky rukou.

Prospěje nám detoxikační den, tělu dodáme už se snídaní co nejvíc vitamínů v přírodní formě. Vyhneme se masu, uzeninám, různým polotovarům a fast foodu. K obědu si zajdeme do vegetariánské restaurace, nebo na těstoviny do pizzerie. Pijeme kvalitní nápoje, které podporují zažívání a nervovou soustavu.

Z barev vybereme jemné odstíny modré nebo růžové. Krásným kamenem je růžový opál nebo larimar.

Můžeme si oblíbit jemnou vůni slaměnky nebo tonky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.