Horoskopy

15. dubna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 15. duben

Nezačínáme nic nového, soustředíme se na dokončování započatých věcí. Nenavazujeme nové kontakty, pracovní ani osobní, snažíme se o střídmost v jídle, pití i sexu.

Naše tělo a mysl si musí odpočinout od neustálých podnětů; nesledujeme televizi, zprávy, internet, tablety, ztlumíme mobil, a je nám krásně….

Luna ve Střelec – ubývá

symbol Pavouk

Energie Střelců přináší radost, touhu po dobrodružství a změnách. Rádi cestujeme a navštěvujeme zajímavá místa, vzděláváme se, jsme s přáteli.

Procvičujeme záda, bedra, kyčle uvolňujícími cviky, masírujeme tyto oblasti lufovou žínkou, která je prokrví. Ráno si dáme studenou sprchu nebo „skotský střik“ střídáme horkou a studenou sprchu. Čistíme a hydratujeme pleť celého těla, nezapomeneme ani na naše ruce a nohy.

V období ubývající Luny se tělo dobře zbavuje toxinů, můžeme vyzkoušet sílu bílého jílu, ostropestřce mariánského nebo detoxikačních čajů a směsí. Chceme-li se pročistit, jím střídmě a dodržujeme pitný režim, nejlepší je dostatek kvalitní, nesycené vody.

Pozor na chirurgické zásahy a operace v oblasti kyčlí, bederní páteře, holení a stehenních kostí.

Dnes nám bude slušet okrová nebo oranžová. Z kamenů vybereme jantar nebo oranžový granát.

Vonět nám může rozmarýn nebo tonka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.