Horoskopy

15. srpna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 15. srpen

I dnes bychom se měli snažit nepodléhat napětí, ale naopak se snažit být v klidu a bránit se agresivnímu chování okolí. Prospěje nám pohyb, procházky a tříbení myšlenek, snažíme se pochopit jednání druhých lidí a pokusit se vidět věci z jiného úhlu.

Luna v Býku - ubývá

symbol Krokodýl

Luna v Býku nás zklidňuje a učí přijmout zákonitosti přírody. Učíme se dodržovat sliby, rozvíjíme smysl pro povinnost.

Znamení Býká ovládá oblast šíje, krku, necháme si promasírovat oblast zátylku, uvolnit napětí. V letním období dáváme pozor na chladné nápoje, zmrzlinu a rychlé teplotní změny, průvan i klimatizaci. Je ideální termín pro návštěvu kosmetického studia, všechny krášlící a vyživující kúry působí velmi efektivně.

V těchto dnech tělo neukládá a nedělá si „zásoby,“ proto si můžeme dát i více kalorická jídla, ale spíše na oběd, večer nezatěžujme naše zažívání příliš tučnými, smaženými pokrmy. Dostatečně pijeme, vybíráme si kvalitní nápoje, domácí limonády, mošty nebo čerstvé džusy.

Může se nám líbit lososová nebo svěží zelená. Z vůní vybereme oud nebo moschus.

Ozdobíme se šperkem s rodonitem nebo nefritem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.