Horoskopy

17. května 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 17. květen

Den plný akce, sdružování lidí, vhodný k cestování, zahájení výprav. Období vhodné pro změnu zaměstnání, obchodování, začátek nových projektů. Jsme tvořiví a rychlí, nebojíme se začít nové věci, jde nám i týmová práce, dokážeme se dohodnout s druhými a respektujeme jejich názory.

Luna ve Vodnáři - ubývá

symbol Kůň

Energie těchto dnů je přátelská a družná, chceme se seznamovat, chodíme do společnosti a získáváme nové známosti i kontakty.

Luna ve Vodnáři je vhodná pro barvení, melírování vlasů. Můžeme zajít do sauny, nebo na masáž s kameny, obojí podpoří náš krevní oběh a lymfu. Pohyb nám prospěje, volíme umírněnější sportovní aktivity, jdeme si zaplavat nebo se projdeme v přírodě.

Středa je dnem setkávání, uděláme si delší obědovou pauzu nebo zajdeme v klidu s přáteli nebo kolegy na večeři. Vodnářská energie podporuje komunikaci a přátelství. Po večeři si dáme skleničku něčeho „ostřejšího“ pro dobré zažívání.

Nezatěžujeme nohy, vyhneme se chirurgickým zákrokům v oblasti kyčlí, lýtek, beder.

Zajímavou kombinací barev je žlutá a modrá.

Vybereme si krásný doplněk v podobě šperku s citrínem nebo modrým topazem. Naší mysl zklidní vůně meduňky nebo leknínu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.