Horoskopy

18. dubna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 18. duben

Silný den, kdy se zaměříme na univerzální zákony, informační pole, daří se nahlížet do budoucnosti. Odpočíváme a koncentrujeme se na cíle, které jsou před námi. Jsme milí a štědří k sobě i k druhým.

Vyhneme se negativním lidem, aby nepokazili pozitivní vibrace tohoto dne. Učíme se rozlišovat, co je pro nás dobré a co nám neslouží.

Luna v Kozorohu - ubývá

symbol Slon

Dny přejí obchodu a profesnímu posunu. Prioritu má i vzdělávání, získávání nových kontaktů a informací.

Snažíme se chránit kosti a klouby před přetížením. Prospěje nám umírněný pohyb, procházky, plavání a protahovací cviky. Náročné cvičení, v posilovně v těchto dnech raději vynecháme. Soustředíme se spíš na relaxaci a péči o tělo, a bolí-li nás, mažeme je mastí Kozorohů - kostivalem.

Luna ubývá, můžeme jíst více kalorická jídla, hlídáme si alespoň jejich kombinace. Zajímavá je tzv. dělená strava, jednoduchý systém, které nám může pomoci ke štíhlé postavě. Vyhneme se velkým přílohám z brambor, rýže, chleba, hlavní jídlo doplníme zeleninovou přílohou. Pozornost věnujeme také pitnému režimu.

Nevhodné jsou chirurgické zákroky v oblasti pohybového aparátu, kolen.

Barvy, které se hodí k tomuto dni jsou šedivá a bílá.

Z kamenů můžeme vybrat obsidián vločkový nebo girasol. Pro dnešek je vhodná myrha nebo bergamot.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.