Horoskopy

19. května 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 19. květen

Je konec pracovního týdne, pokud možno se snažíme odložit náročné pracovní úkoly i stresující obchodní jednání a schůzky. Snažíme se být v klidu a bránit se agresivnímu chování okolí tím, že na ně nereagujeme. Prospěje nám pohyb, procházky a tříbení myšlenek a našich plánů do budoucna.

Luna v Rybách - ubývá

symbol Krokodýl

Vibrace Luny v Rybách přináší větší citlivost, a také touhu pomáhat druhým lidem. Jsme propojenější se svou duší a neřešíme příliš pracovní a finanční záležitosti.

Dnes věnujeme péči a čas svým nohám. Prospějí nám koupele, masáže, chůze, uvolňující cvičení. Reflexní masáží chodidel, díky níž aktivujeme celé tělo, podpoříme práci lymfatického systému. Nezapomene ani na prsty na nohou, které po masáži natřeme měsíčkovou nebo mentolovou mastí.

Dnes si můžeme dopřát i sladkosti, dortíky, koláče nebo oblíbené sušenky. Odpoledne a večer konzumuje libové maso, špagety, nebo dušený pórek. Snažíme se hodně pít; kvalitní džusy, čistou vodu nebo zelený čaj s jasmínem..

Pozor na operace v oblasti chodidel, nehtů, kotníků, psychologická vyšetření, konkurzy

Pro jemnou energii Luny v Rybách zvolíme pastelové barvy běžové s bílou.

Krásně nás ozdobí akvamarín nebo tanzanit. Vůně jasmínu nebo pačuli zbystří naše smysly.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.