Horoskopy

19. srpna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 19. srpen

Dnes se dokážeme zbavovat iluzí a vidíme skutečnost v pravém světle. Neplníme svou mysl negacemi. Ladíme se na vyšší vibrace - pomocí kamenů, hudby, meditujeme, modlitby věnujeme sobě i druhým. Jsme vděční za vše, co v životě máme.

Luna v Raku - ubývá

symbol Žezlo

Čas přeje rodinným setkáním. Oprášíme stará alba, sejdeme se rodiči, dětmi i rodinnými přáteli. Jsme otevření, dokážeme své city dávat ostatním najevo.

Udělá nám dobře pohyb, je sobota, volný den, naplánujeme si výlet do přírody, nebo alespoň procházku nebo návštěvu fitka. Naše tělo potřebuje vydat energii a uvolnit stres. Luna nám také radí jít si zaplavat. Pečujeme o pleť, dekolt a prsa natřeme výživnými krémy nebo mléky.

Na dnešní, volný den uvaříme oblíbené, rodinné jídlo. Dáme si čas na povídání, sdílení a plánování s našimi nejbližšími. Připravíme i sladké dobroty a zákusky s letním ovocem, tvarohem nebo zmrzlinou.

Dnes nám bude slušet šedo-modrá nebo zelená barva. Typickým račím kamenem je měsíční kámen a také labradorit.

Vůně ylang-ylang nás nabije energii, levandule nás naopak zklidní.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.