Horoskopy

21. srpna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 21. srpen

Symbol Maja - dle lunární magie je dnes lépe nic důležitého neřešit. Ve spojení s Lunou ve Lvu budeme tento den prožívat bouřlivě. Snažíme se soustředit svou mysl na pozitivní věci, plány.

Symbol Lampa

Novoluní je nový začátek, vyčerpání starého a energie k novému. Měli bychom se v klidu koncentrovat na podstatné věci a rozvinout pomocí vizualizace svou kreativitu. Je dobré pobýt o samotě a čistit si hlavu od zbytečného balastu. Co v tento den naplánujeme, má velkou šanci se objevit v našem životě; co tzv. „mentálně“ stvoříme, to se stane…

Luna ve Lvu – Novoluní 20:30

Novoluní ve Lvu přináší sílu prosadit se, nový elán k vyřešení záležitostí, jež jsme odkládali. Připravíme si rituál: vykuřovadlem vyčistíme prostor bílou šalvějí, která má silný očistný účinek. Zapálíme zlatou nebo žlutou svíci, živel je Oheň. Prosíme o úspěch a přivoláváme ho, také vítězství a hojnost pro sebe, rodinu, přátele, celou zemi.

Může se nám líbit oranžová nebo karmínová barva. Krásným kamenem je mexický, ohnivý opál nebo karneol.

Bude nám vonět bergamot nebo máta.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.