Horoskopy

26. června 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 26. červen

Skvěla doba pro duchovní rozvoj, sebepoznání a naladění mysli pro příjem informací. Energie jsou příznivé k získávání inspirace. Prospěje nám vycházka do přírody, k vodě, popovídáme s rodinou, přáteli, užijeme si letní noci a příjemné a družné pohody.

Luna ve Lvu - přibývá

symbol Strom poznání

Zvyšuje se naše energie a také touha po společnosti a uznání ostatních lidí.

Tyto dny mají vliv na srdce a cévní systém, co uděláme pro naše srdce dobrého, se nám vrátí. Vyhneme všemu, co srdce zatěžuje - těžké fyzické práci, stresu. Naplánujte si návštěvu divadla, zajdeme na koncert. Objednáme se ke kadeřníkovi na stříhání, vlasy budou hustší a pevnější.

Snažíme se jíst méně, naše tělo má tendenci vše ukládat. Přednost dáme zeleninové stravě, salátům, dušené paprice, luskům, cuketě a lilku. Chceme-li mlsat, tak zdravě – jahody, banány, ovoce nebo lehčí tvarohové dortíky, ovocnou zmrzlinu nebo row stravu.

Pozor na přemíru kávy, alkoholu a operace srdce a cév. Pro dnešní den je jako stvořená zelená v kombinaci se zlatou.

Bude nám slušet šperk se zeleným nefritem nebo heliotropem Osvěží nás ovocné tóny pomeranče nebo květů magnolie

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.