Horoskopy

29. dubna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 29. duben

Vhodný čas pro duchovní rozvoj, sebepoznávání, zklidnění a naladění mysli pro příjem informací. Energie na rozhraní Býka a Blíženců jsou příznivé pro získávání nových informací. Prospěje nám vycházka do přírody, oživujeme tradice, spojení s naším rodem; je čas sjednocení a porozumění vyšším zákonům.

Luna v Blížencích - přibývá

symbol Strom

V těchto dnech procházíme novými zkušenostmi, důležitá je výměna informací, komunikace, společenský život, máme zájem učit se.

Našemu tělu nejvíce prospěje pobyt na čerstvém vzduchu, procházky, jogging v přírodě. Vyhneme se zakouřeným místnostem, což zvlášť platí pro zrozence Blženců. Prospěje nám masáž nebo teplý obklad ramen, právě ramena a ruce jsou dnes nejcitlivější. Vhodný čas pro manikúru a pěstění rukou.

Dny blíženecké Luny jsou dny květu, proto konzumujeme např. květák nebo brokolici. Určitě si uvaříme mátový čaj, který uvolňuje dýchací cesty a pomáhá trávení, dalším tipem je čaj fenyklový. Je fáze přibývající Luny, a proto se snažíme jídlo spíše omezit.

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému.

Slušet nám může svěží žlutá v kombinaci se světle modrou. Krásným kamenem je citrín nebo modrý larimar.

Svůj prostor prosytíme vůní cedru nebo verbeny.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.