Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Denní horoskop dle luny pro 31. květen

Den, o kterém se tvrdí, že spojení s „neviditelným světem“ je velmi silné. Naše myšlenky, i modlitby mají sílu, plánujeme svoji budoucnost a soustředíme se na věci, které ve svém životě chceme uspořádat. Vyhneme se povzbuzujícím látkám a alkoholickým nápojům.
Vydáno: 31.05.2017
Věštba na středu
Věštba na středu Autor: thinkstock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna ve Lvu – přibývá

symbol Žezlo

Energie znamení Lva přináší pokrok, sebevědomí a vášně. Touhu uspět a být viděn, ale také chuť dopřávat si zábavu, nákupy a utrácení.

Znamení Lva má vliv na srdce, cévní systém. Vyhneme se všemu, co srdce zatěžuje – těžké fyzické práci, stresu, přemíře alkoholu. Naplánujeme si domácí romantiku, večer při svíčkách, zajdeme do divadla nebo na koncert. Objednáme se ke kadeřníkovi na stříhání, vlasy budou hustší a pevnější.

Ve dnech přibývající Luny jíme zeleninovou stravu, především červené a zelené barvy – papriku, lusky, cukety i lilek. Pijeme kvalitní nápoje podporují práci zažívacího traktu. Chceme-li mlsat, tak zdravě – kousek kvalitní hořké čokolády, tvarohové dortíky.

Pozor na operace srdce, zad, cév.

Zajímavou barevnou kombinací můžeme být zelená a oranžová. Můžeme vyzkoušet sílu karneolu nebo zeleného turmalínu – verdelitu.

Svůj osobní prostor můžeme provonět gerániem nebo vůní cedru.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama