Horoskopy

31. května 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 31. květen

Den, o kterém se tvrdí, že spojení s „neviditelným světem“ je velmi silné. Naše myšlenky, i modlitby mají sílu, plánujeme svoji budoucnost a soustředíme se na věci, které ve svém životě chceme uspořádat. Vyhneme se povzbuzujícím látkám a alkoholickým nápojům.

Luna ve Lvu – přibývá

symbol Žezlo

Energie znamení Lva přináší pokrok, sebevědomí a vášně. Touhu uspět a být viděn, ale také chuť dopřávat si zábavu, nákupy a utrácení.

Znamení Lva má vliv na srdce, cévní systém. Vyhneme se všemu, co srdce zatěžuje – těžké fyzické práci, stresu, přemíře alkoholu. Naplánujeme si domácí romantiku, večer při svíčkách, zajdeme do divadla nebo na koncert. Objednáme se ke kadeřníkovi na stříhání, vlasy budou hustší a pevnější.

Ve dnech přibývající Luny jíme zeleninovou stravu, především červené a zelené barvy – papriku, lusky, cukety i lilek. Pijeme kvalitní nápoje podporují práci zažívacího traktu. Chceme-li mlsat, tak zdravě – kousek kvalitní hořké čokolády, tvarohové dortíky.

Pozor na operace srdce, zad, cév.

Zajímavou barevnou kombinací můžeme být zelená a oranžová. Můžeme vyzkoušet sílu karneolu nebo zeleného turmalínu – verdelitu.

Svůj osobní prostor můžeme provonět gerániem nebo vůní cedru.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.