Horoskopy

31. května 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 31. květen

Den, o kterém se tvrdí, že spojení s „neviditelným světem“ je velmi silné. Naše myšlenky, i modlitby mají sílu, plánujeme svoji budoucnost a soustředíme se na věci, které ve svém životě chceme uspořádat. Vyhneme se povzbuzujícím látkám a alkoholickým nápojům.

Luna ve Lvu – přibývá

symbol Žezlo

Energie znamení Lva přináší pokrok, sebevědomí a vášně. Touhu uspět a být viděn, ale také chuť dopřávat si zábavu, nákupy a utrácení.

Znamení Lva má vliv na srdce, cévní systém. Vyhneme se všemu, co srdce zatěžuje – těžké fyzické práci, stresu, přemíře alkoholu. Naplánujeme si domácí romantiku, večer při svíčkách, zajdeme do divadla nebo na koncert. Objednáme se ke kadeřníkovi na stříhání, vlasy budou hustší a pevnější.

Ve dnech přibývající Luny jíme zeleninovou stravu, především červené a zelené barvy – papriku, lusky, cukety i lilek. Pijeme kvalitní nápoje podporují práci zažívacího traktu. Chceme-li mlsat, tak zdravě – kousek kvalitní hořké čokolády, tvarohové dortíky.

Pozor na operace srdce, zad, cév.

Zajímavou barevnou kombinací můžeme být zelená a oranžová. Můžeme vyzkoušet sílu karneolu nebo zeleného turmalínu – verdelitu.

Svůj osobní prostor můžeme provonět gerániem nebo vůní cedru.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.