Drak – Roční čínský horoskop (2019)

Drak – Roční čínský horoskop (2019)

Ročníky 1904, 1916, 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012

Vodní drak 1952, 2012

Dřevěný drak 1964

Ohnivý drak 1916, 1976

Zemní drak 1928, 1988

Kovový drak 1940, 2000

Draci bývají silné, magnetické osobnosti a v mnoha oborech zastávají ta nejvyšší místa. S velkým potěšením se pouštějí do nových věcí. Bývají to lidé s divokou povahou, vtipní, otevření, čestní a k přátelům velkorysí. Rádi jsou středem pozornosti a jen málokdo je dokáže zkrotit. Všude, kde se objeví, vzbuzují vzrušení a obdiv a obvykle mívají v životě štěstí. Jejich nestálá povaha jim může toto štěstí narušit a bývá překážkou i pro jejich kariéru, měli by proto pracovat na své trpělivosti a vůli. Podstatou Draků je jejich nepředvídatelnost, jsou silní, oslniví a záhadní a člověk nikdy neví, co udělají. Drak si zakládá na společenském postavení, rád se předvádí a miluje vše nové a módní a jednotvárnost jej nemůže uspokojit. Baví je sportovat a cestovat, mají rádi večírky a díky svému šarmu a moci se často dostávají do popředí společenského života. Není to vyloženě rodinný typ, ale rodinu a domov potřebuje, i když vzhledem k jeho divoké povaze mu těsné partnerské vztahy zcela nevyhovují. Měli by se vyhýbat všem formám extrémismu, bojovnosti a posilovat toleranci vůči druhým.

Draci si v lásce nejvíc rozumějí s Opicí a Krysou, které jsou fascinovány jejich osobností a dokážou jim mnohé odpustit. Neutrální přátelské spojení navážou s Buvolem a Kozou, většinou ale nejde o dlouhodobé svazy. Vyhnout by se raději měli Psům a Vepřům, v takových vztazích většinou trpí.

Drak v roce 2019

Vcelku by mělo jít pro Draky o úspěšný rok, záleží však na každém, jak dokáže jeho pozitivní nabídky využít. Protože temperamentní zástupci tohoto znamení mohou určité šance přehlédnout nebo také nedocenit. S rokem Vepře přichází klidnější období, kdy by také pozornost měla být zaměřena do nitra. Je třeba naučit se vizualizovat svá přání a cíle, snažit se zbavit negativních vzorců z minulosti, umět odpustit sobě i druhým a jít jasně za tím, co Draky baví a co jim přináší do života radost a energii. Tím budou i pro své okolí zajímaví a úspěch v rovině pracovní i osobní se v roce Vepře může stát skutečností.

Sdílejte článek