Had – Roční čínský horoskop (2019)

Had – Roční čínský horoskop (2019)

Ročníky 1905, 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013

Vodní had 1953, 2013

Dřevěný had 1965

Ohnivý had 1917, 1977

Zemní had 1929, 1989

Kovový had 1941, 2001

Tito lidé v sobě mají moudrost, rádi objevují hluboká tajemství života, zajímají se o okolní svět a rádi zkoumají záhadné věci. Bývají nadaní i prakticky a organizačně a dokážou dotahovat věci až do jejich zdárného konce. Působí sice dojmem klidného a pomalého tvora, jsou ale ostražití, inteligentní a mají pevnou vůli a dovedou tvrdě pracovat. Jestliže se pro něco rozhodnou, také to dokončí, jsou vytrvalí a silní. Zřídkakdy zastávají vyšší funkce, spíše se drží v pozadí a ovládají dění, jestliže se však naskytne správná chvíle, neváhají se projevit. Dovedou se také velice dobře ovládat a často se z nich stávají zvídaví intelektuálové, jejichž instinktivní a břitký úsudek má neuvěřitelnou moc nad ostatními. Pečlivě skrývají své emoce a ambice, střeží si své soukromí, ostatní je mohou považovat za chladné a odtažité. Ve skutečnosti mají velkou potřebu přátelství, morální podpory a lásky, která je pro ně nepostradatelným zdrojem energie a síly. Jsou to umělecky založení a tvořiví lidé, milující zábavu a kulturu, zejména hudbu a tanec. Pokud jde o vkus, jsou konzervativní a spíše vyčkávají a nepotrpí si na okázalost, která by jim získala prestiž.

Inteligentní Had potřebuje protějšek na úrovni, proto je pro něj dobrou volbou Kohout nebo pracovitý a schopný Buvol. Bude ho také fascinovat Drak, ale láska jim většinou dlouho nevydrží. Stálé napětí bude ve spojení s Opicí a Tygrem, zcela vyhnout by se měl Vepřům.

Had v roce 2019

Tento rok pro Hady klade důraz na sebeprosazení, měli by se snažit, aby ostatní dokázali ocenit jejich práci a snahu, a to nejen v oblasti pracovní, ale i doma, mezi členy rodiny. Je jisté, že by měli být ve střehu, opatrní na všechny změny, které se budou kolem nich odvíjet. Hadi nesmí podlehnout panice nebo strachu, měli by se snažit výzvy, které přijdou, zvládnout, a to lze jen v klidném rozpoložení mysli. Nemají se nechat od druhých vyprovokovat. Důležitou oblastí pro ně budou i úřední záležitosti, účty atd., které budou muset hlídat nebo dát do pořádku. Při všech potížích, které přijdou, by neměli omezovat společenský život a měli by si dovolit i čas na odpočinek, dovolenou a nicnedělání.

Sdílejte článek
Štítky horoskop