Horoskopy

10. září 2017 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle luny pro 10. září

Tento den má dynamickou energii, přináší rozhodnost a odvahu. Učíme se přijímat zodpovědnost, plánujeme, sbíráme informace. Je volný den, můžeme se vydat na výlet, na oblíbené místo, proto dnešek je dnem pohybu, změn, dobrodružství, zážitků a radosti, kterou sdílíme s ostatními.

Luna v Býku - ubývá

symbol Koně

Cyklus Luny v Býku nás učí dodržovat sliby, které jsme dali ostatním. Také vnímat krásu a užívat si život ve všech jeho aspektech.

Tyto dny jsou romantické, protože planetou Býků je Venuše, patronka krásy, lásky a umění. Dopřejme si kulturní zážitek, navštivme galerii, zajdeme do divadla nebo na koncert. Na závěr dne si dáme skleničku vína nebo dobrého koňaku, kvalitního long- drinku.

Luna ubývá, můžeme si dopřát dobroty, které uvítá zvláště Luna v Býku. Ale nepřehánějme to, raději si dáme menší porce a jídlo pečlivě rozkoušeme, abychom ulevili svému zažívacímu traktu.

V těchto dnech je náš krk choulostivější, preventivně přidáváme do jídla přírodní antibiotika - cibuli a česnek. Pijeme lipový a šalvějový čaj nebo citronádu.

Pozor na operace v oblasti krční páteře, štítné žlázy, trhání zubů.

Zajímavou barvou je fuksiová nebo modrá.

Ozdobíme se šperkem s lapisem nebo sugilitem. Může se nám líbit vůně santalu nebo medu.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.