Horoskopy

13. února 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 13. únor

Spojení lunárního dne se znamením Kozoroha, kterému vládne Saturn, prohlubuje sílu tohoto dne. I během spánku k nám mohou přicházet důležité informace. Je vhodné harmonizovat čakry pomocí meditace, vizualizace. Po celý den pijeme čerstvé šťávy, které dokáže naše tělo plně vstřebat.

Luna v Kozorohu – ubývá

symbol Lotos

Zdraví našeho těla úzce souvisí s naší psychikou, k dobrému pocitu nám pomůže peeling celého těla, zajdeme k profesionálům, v případě, že to naše peněženka nezvládá, nakoupíme kvalitní přírodní produkty domů. Užíváme si pohody domácích lázní.

MÁME PRO VÁS PODROBNÝ HOROSKOP NA ROK 2018 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

V těchto dnech můžeme jíst více slaných pokrmů; platí to však jen pro ty, kdo nemají problémy s ledvinami. Uvaříme si polévku – bramboračku s hříbky, kyselo nebo fazolačku, která nám vystačí jako hlavní jídlo i na více dní. Dopřejeme si ryby, např. pražmu královskou, také pstruh na másle je skvělou volbou.

Může se nám líbit bílá a šedá. Z kamenů vybereme girasol nebo turmalín.

Vyzkoušejme jemnou vůni gardénie nebo levanduli.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.