Krysa – Roční čínský horoskop (2020)

Krysa – Roční čínský horoskop (2020)

Ročníky 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008

Lidé narození v roce Krysy jsou činorodí a bystří a často zaujímají vedoucí postavení. Krysy bývají zvídavé, duchaplné a tvořivé a nejlépe se realizují v oblastech spojených s výživou a půdou. Často se spoléhají jen samy na sebe, a proto by se měly naučit využívat svých komunikačních schopností a získávat tak podporu i od svého okolí.

Krysa bývá někdy prospěchářská a skrývá svoje pohnutky a cíle a dokáže také dobře manipulovat s ostatními. Tito zrozenci milují život a dokážou si užívat materiálních rozkoší, které život skýtá. Mají rádi společnost a nezkazí žádnou legraci. Rádi nakupují a libují si v náznacích luxusu a pohodlí, okouzlují je hezké věci, elegantní restaurace, tanec, hudba a dobrá společnost. Dokážou si vážit přátelství a svým přátelům a partnerům vždy velkoryse nabízejí pomoc a radu.

Partnerství a láska

Lidé narození v roce Krysy působí navenek vyrovnaně, klidně a svou zralostí okouzlují okolí. Je to dáno částečně jejich přirozenou uvážlivostí. Pod touto maskou, ve svém nitru však podléhají emocím a stresům a ovládá je pocit skryté nespokojenosti. I ve společnosti se občas stáhnou do kouta, aby je nikdo nerušil v jejich úvahách. Jsou romantičtí a velmi společenští. Potřebují kolem sebe neustále cítit přátelství a lásku, a právě proto bývají sentimentální a zranitelní.

Nejlepšími partnery jsou Draci a Opice, jde o přátelské i milenecké pouto, které je silné. Přátelství a spolupráce se doporučuje se znamením Kohouta a Zajíce a Hada. Neutrální volbou je láska s Vepřem nebo Buvolem a Psem. Láska s Koněm a Tygrem přináší velké napětí a problémy.

I cesta tisíc mil dlouhá začíná prvním krokem (Čínské přísloví)

Krysy v roce 2020

Rok jejich vlády bude pro tyto zrozence náročný v pozitivním i negativním směru. Hodně bude záležet na jejich psychické i fyzické kondici, jak budou odolní vůči výzvám, které přijdou. Tok života v tomto období jejich vlády je může uvrhnout do složitých situací, kdy budou muset volit, a to jak v oblasti pracovní, tak i osobní. Velmi důležitý pro ně bude společenský život, nové kontakty, jak pro sféru profesní, tak i přátelskou a milostnou.

[[nid:6283865]]

Sdílejte článek
Štítky láska horoskop

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.