Krysa – Roční čínský horoskop (2020)

Krysa – Roční čínský horoskop (2020)

Ročníky 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008

Lidé narození v roce Krysy jsou činorodí a bystří a často zaujímají vedoucí postavení. Krysy bývají zvídavé, duchaplné a tvořivé a nejlépe se realizují v oblastech spojených s výživou a půdou. Často se spoléhají jen samy na sebe, a proto by se měly naučit využívat svých komunikačních schopností a získávat tak podporu i od svého okolí.

Krysa bývá někdy prospěchářská a skrývá svoje pohnutky a cíle a dokáže také dobře manipulovat s ostatními. Tito zrozenci milují život a dokážou si užívat materiálních rozkoší, které život skýtá. Mají rádi společnost a nezkazí žádnou legraci. Rádi nakupují a libují si v náznacích luxusu a pohodlí, okouzlují je hezké věci, elegantní restaurace, tanec, hudba a dobrá společnost. Dokážou si vážit přátelství a svým přátelům a partnerům vždy velkoryse nabízejí pomoc a radu.

Partnerství a láska

Lidé narození v roce Krysy působí navenek vyrovnaně, klidně a svou zralostí okouzlují okolí. Je to dáno částečně jejich přirozenou uvážlivostí. Pod touto maskou, ve svém nitru však podléhají emocím a stresům a ovládá je pocit skryté nespokojenosti. I ve společnosti se občas stáhnou do kouta, aby je nikdo nerušil v jejich úvahách. Jsou romantičtí a velmi společenští. Potřebují kolem sebe neustále cítit přátelství a lásku, a právě proto bývají sentimentální a zranitelní.

Nejlepšími partnery jsou Draci a Opice, jde o přátelské i milenecké pouto, které je silné. Přátelství a spolupráce se doporučuje se znamením Kohouta a Zajíce a Hada. Neutrální volbou je láska s Vepřem nebo Buvolem a Psem. Láska s Koněm a Tygrem přináší velké napětí a problémy.

I cesta tisíc mil dlouhá začíná prvním krokem (Čínské přísloví)

Krysy v roce 2020

Rok jejich vlády bude pro tyto zrozence náročný v pozitivním i negativním směru. Hodně bude záležet na jejich psychické i fyzické kondici, jak budou odolní vůči výzvám, které přijdou. Tok života v tomto období jejich vlády je může uvrhnout do složitých situací, kdy budou muset volit, a to jak v oblasti pracovní, tak i osobní. Velmi důležitý pro ně bude společenský život, nové kontakty, jak pro sféru profesní, tak i přátelskou a milostnou.

[[nid:6283865]]

Sdílejte článek
Štítky láska horoskop

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.