Horoskopy

19. července 2023 06:30

Anna Kopečková

Který kámen nejvíc prospěje vašemu znamení? Kozorohům granát, Štírům svědčí citrín

Asi vás nepřekvapí, že každé znamení má i svůj kámen, který mu prospívá víc než jiné. Který kámen je ten nejlepší pro vaše znamení? A kam ho umístit, aby co nejlépe fungoval?

Beran: Karneol

I neohrožený Beran o sobě může pochybovat. Karneol mu dodá jistotu, schopnost vše řešit asertivně, rozvážně a bez výbuchů emocí.

Vyzkoušejte: Umístěte kousek karneolu u vstupních dveří, aby vám stále připomínal, že kuráž máte na dosah.

Býk: Zkamenělé dřevo

Stálost Býků přináší do jejich životů klid a lásku. Abyste si mohli tohoto daru ještě více užívat, použijte uzemňující energii zkamenělého dřeva.

Vyzkoušejte: Pořiďte si do kuchyně talíř ze zkamenělého dřeva. Ten obohatí jídla, která s láskou připravujete.

Blíženci: Labradorit

Rádi si povídají, vyhledávají zábavu, nechávají se unášet životem, Blíženci jsou prostě roztěkaní. Energie labradoritu pomůže propojit všechny aspekty jejich osobnosti.

Vyzkoušejte: Kámen umístěte na konferenční stolek v pokoji. Přinese do místnosti zklidňující a harmonizující energii.

Rak: Jaspis

Raci tolik pečují o ostatní, že na sebe často zapomínají. Červený jaspis jim připomene, že by si měli vyšetřit i nějaký čas pro sebe.

Vyzkoušejte: Jaspis si položte v koupelně vedle líčidel jako připomínku, že máte pečovat i o sebe.

Lev: Pyrit

Na světe není výzva, do které by se kreativní a majestátní Lev nepustil. A žádný problém není dost malý na to, aby se kolem něj neudělalo drama. Použití motivujícího pyritu sladí vaši energii se sluncem a vy budete moci na veškeré drama zapomenout.

Vyzkoušejte: Kousek pyritu umístěte na pracovní stůl, posílíte tím svou sebejistotu a schopnost spolupracovat.

Panna: Zelený apofylit

Panny se vyžívají v pomoci všem potřebným. Svou nápomocnou povahu díky zelenému apofylitu propojíte s moudrostí přírody a posílíte svou přirozenou podstatu.

Vyzkoušejte: Kámen umístěte vedle pokojové rostliny nebo vázy s květinami, abyste do domácnosti přinesli element přírody a života.

Váhy: Sodalit

Váhy mají diplomatické a urovnávající schopnosti, sodalit jim navíc pomůže hovořit moudře a opravdově a dovede je ke správným rozhodnutím.

Vyzkoušejte: Sodalit položte na jídelní stůl, abyste do celého domu vnesli harmonii.

Štír: Citrín

Štíři mají velké sny a umí je i naplnit. Použijte sílu citrínu nejen k získání hojnosti, kterou potřebujete, ale také k vybalancování přirozené intenzity a klidného soustředění.

Vyzkoušejte: Citrín umístěte na desku pracovního stolu nebo parapet, aby pohlcoval a čistil negativní energii.

Střelec: Zelený achát

Dobrodružnému Střelci pomůže zelený achát udržet touhu po objevování. Tento kámen je unikátní svým propojením s energií Země, díky níž posílíte svou svobodnou intuici.

Vyzkoušejte: Položte ho na knihovnu, aby se vždy, když si budete prohlížet průvodce, probudila vaše dobrodružná povaha.

Kozoroh: Granát

Ambicióznímu Kozorohovi nemusí nikdo připomínat, aby se dal do práce. Ale ve chvílích, kdy se nedaří, je to právě uklidňující granát, který sníží napětí a zároveň dodá potřebnou energii.

Vyzkoušejte: Kousek granátu dejte do pracovny, bude vás zásobovat energií.

Vodnář: Ametyst

Vodnáři jsou rození vizionáři, ale i když jejich myšlenky často vedou k inovacím, někdy se stává, že zůstanou s hlavou v oblacích. Mezeru mezi myslí a tělem pomůže přemostit právě ametyst, který podporuje vnitřní sílu a mír.

Vyzkoušejte: Umístěte ametyst do ložnice, kde vám pomůže harmonizovat vaše myšlenky a intuici a zajistí rovnováhu mezi optimismem a pragmatismem, až budete uvádět vaše myšlenky v realitu.

Ryby: Akvamarín

Ryby jsou léčitelé, snílci a mystici. Proto potřebují kámen se stejně uklidňující energií, jakou v sobě mají. Proto je pro vás nejlepší volbou akvamarín, kámen, který vyzařuje krásné, uklidňující vibrace.

Vyzkoušejte: Umístěte kousek akvamarínu do vody ve vaně, až se budete koupat. .

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.