Ženská magie podle znamení zvěrokruhu: Lvice umí rozesmát, Ryby jsou pokušitelky

K čemu máte největší vlohy? Jak působíte na muže? A proč se vám některé věci prostě „dějí"? Svůj podíl na tom může mít i den, kdy jste se narodila, tedy vaše znamení zvěrokruhu.

Každá žena má svá osvědčená kouzla a čáry a mnohdy jich užívá zcela nevědomky. K čemu máme největší vlohy? Proč se nám některé věci prostě „dějí"? Je v tom něco mezi nebem a zemí. Chcete vědět, v čem tkví vaše kouzlo, jak působíte na muže a jaká jste partnerka? Mnohé vám napoví vaše znamení zvěrokruhu.

BERAN (21. 3. – 20. 4)

Žena Beran působí odtažitě a chladně. Její síla však je v její nevypočitatelnosti. Neznamená to, že ji muži nezajímají. Je to dokonalá herečka, vrtošivá, rozkošná, paličatá a temperamentní. Její emoce se dají řadit podle rychlostních stupňů. Muže s pomalými reakcemi nechává vzadu za sebou. Její kouzlo je v dynamičnosti, neposednosti, která udrží každého muže v pohybu. Její divoký životní styl je pouze pro bystrého muže, který bude mít tolik energie, aby jí stačil. Svoji jiskru neztrácí ani v pozdním věku.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Tato žena dokonale ovládá umění svádět, aniž by se musela někde radit. Se svým smyslným založením nemá sobě rovnou, pokud jde o svádění. Ve vší nevinnosti si přehazuje nohu přes nohu a vysílá tak sexuální signály všem mužům v okolí. Pokud něco chce, je rozhodnuta za tím skálopevně jít. Její kouzlo je v pohledu zranitelné a bezbranné ženy, ale ve skutečnosti taková vůbec není. Naopak je zarputilá a vytrvalá. Její kuchařské umění jí také skvěle slouží k svádění muže. Bývá i velice věrnou a milují partnerkou.

BLÍŽENEC (22. 5. – 21. 6.)

Žena Blíženec je harém v jedné ženě. Její kouzlo je v její virtuozitě – pokaždé je s vámi jiná žena. Má tisíce tváří, které vás potěší, pobaví, zlákají a očarují. Dovede skvěle upoutat pozornost každého muže, který je v její blízkosti. Je skvělá společnice, vtipná, provokativní a okouzlující. Umí naslouchat a pomáhá řešit problémy – a díky tomu se těší zájmu mužů, kteří si právě nevědí rady. Nosí srdce na dlani, které všichni vidí, ale nikdo ho nesmí vlastnit. Nedá žádnému muži příliš svého času. On ji může milovat, ona ho však ráda mít nemusí. Je jak voda v síťce, polapit se nikdy nedá – a v tom je její největší kouzlo.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Nevyzpytatelná dáma plná emocí, u níž nikdy muž neví zcela přesně, jak na tom je. Je příliš nesmělá, aby ukázala, co cítí. Její rozhodnutí silně ovlivňují její blízcí. Největším pokladem je její minulost. Muže upoutá svojí láskou k domovu a jeho zařizování. Je také skvělou kuchařkou a vypravěčkou veselých příhod. Dokonale ovládá náladu svých posluchačů a v muži vyvolává pocit, že je pro ni důležitý. Je velmi loajální, ale občas to hraničí s velkou oddaností. Muže na ní přitahuje její zdrženlivost, podmanivost, chápavost a plachost. Razí heslo: „Při svém muži navždy stůj!“

LEV (23. 7.–22. 8.)

Je to nádherný drahokam, který musí být všude vidět. Při významné společenské události bude nejtřpytivější ozdobou. Lvice potřebuje mít pocit svobody, aby se mohla toulat a hledat svou kořist. Je impulzivní, důstojná, laskavá a především velice svůdná. Je věrnou tomu, kdo ji miluje, ale jakmile její city ochabnou, pouští se na nový lov. Je odvážná, důvtipná a má vyvinutý smysl pro humor. Svým kouzlem umí muže skvěle rozesmát. Muže k sobě přitahuje zcela nenuceně, možná proto, že si zcela otevřeně myslí, že jí mají vzdávat hold.

PANNA (23. 8. – 22. 9)

Je to žena, která má silné city, ale umí je držet pevně pod pokličkou. Je seriózní a důstojná. Skromnost je její vrozený dar, vždy se chová jako dáma. Bude přitahovat muže, kteří mají rádi ženy, které stále touží po sebezdokonalování. Její kouzlo je ve svádění, kdy je velkorysá, trpělivá a laskavá, ale současně z ní čiší určitý chlad, protože její hlava velí jejímu srdci. Je čistotná a miluje čistotné muže.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Žena ve znamení Vah má krásnou, citlivou povahu s averzí ke všemu, co je fádní. Její instinkt pro nejvybranější záležitosti ji vede k místům, kde je luxus a harmonie. Je náročná ve vystupování, oblékání a má jemný smyslný humor. Všude, kde je tato žena, je znatelná elegance. Přitažliví muži ji zajímají, ale pouze krátkou dobu, poté se začne zajímat o nové území. Je skvělá kouzelnice v umění lásky. Má averzi ke všemu, co je nepřitažlivé, a touží po dokonalosti. Je výřečná, chytrá, ale také občas nerozhodná. Je to mnohostranná, sebevědomá a vzrušující kouzelná dáma.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Ví přesně, jak správně chodit, mluvit, dívat se a tančit, když chce přivábit muže. Je to požitkářka, která je plná vášně pro život. Tuto vášeň je možné číst v jejích očích i hlase. V případě, že potká přitažlivého muže, ihned ví, jak ho oslnit, že už si žádné jiné ženy nevšimne. Její síla je obrovská a většina mužů se jí neubrání. Její hypnotické oči je pohltí a nezáleží na tom, jak vypadá. Má tolik energie, že ji může předávat dále a vždy jí bude mít více než jiné ženy. Její extrémní povaha je pro muže fascinující, ale také vyčerpávající. S touto ženou se muži nikdy nenudí, ale občas touží po klidnějším životě. Muži ji touží zkrotit a učinit ji závislou, což se jim na čas může podařit. Nikdy jim ale tato žena nebude patřit zcela, protože vždy patří jen sama sobě.

STŘELEC (23. 11.–21. 12.)

Muže často upoutá svou jedinečnou povahou, a to svým entuziasmem, smyslem pro humor. Je velice kamarádská a této vlastnosti si velice cení. Lásku považuje za hru a sází na své číslo do rulety. Je nezávislá a chce se bavit a být bavena. Její kouzlo je v tom, že nese mužům srdce na dlani, je otevřená, upřímná, přímočará a srdečná. Miluje však vlastní svobodu a pohyb. Potřebuje neustálou změnu a nové podněty. Zajímá ji především romantické dobrodružství, přátelství a výměna myšlenek. Je ideální společnicí v žití ze dne na den. Muži v ní obdivují skvělou posluchačku, kamarádku na sport a dobrodružství, úžasnou společnici na každou party. Je to svůdkyně a koketa a její upřímnost muže fascinuje.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Její vášně jsou zcela spořádané. Má své city pod kontrolou a je velice opatrná. To je typická žena v Kozorohu. Dává si vždy na vše velký pozor a její odtažitost se uvolní, až když si je jistá zájmem muže a sama sebou. Miluje, až když je milována. Stojí vždy pevně nohama na zemi, ale je energická, což však znamená, že má vždy svoji energii plně pod kontrolou. Dobře ví, o co mužům jde, ale oni nikdy nevědí, co si ona opravdu myslí. Je pro muže nevypočitatelná, rezervovaná, ale rozpalování a uhasínání její vášně muže velice fascinuje. Ona zastává názor: Všechno nebo nic. Zhodnotí veškeré možnosti a rizika, než se muži odevzdá. Vždy bude nezávislým a samostatným člověkem.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Jen těžko tato žena slevuje ze svých vysokých nároků. Nechce, aby na ni někdo spěchal. Je citlivá a obdařená velkým intelektem. Přátelé jí neustále poskytují podněty. Žije především svojí myslí. Co ji zajímá, je pro ni i výzva. Uvítá každou novou příležitost a odpovědnost, neboť si věří, že obstojí ve všem a všude. Muže okouzluje svým přesvědčením jít si za svým a stále se držet svého cíle. Také muže okouzluje tím, jak je zábavná, nápaditá, ale i paličatá. Má velkou potřebu lásky, ale může se stát, že pokud někdo není dokonalý společník, brzo na něj zapomene.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Žena plná krásy, tajemství, empatie, smyslnosti, intuice a vnímavosti. Její hluboké soucítění s ostatními ji naučilo vidět věci ve správném světle. Problém nastává, když najde muže, který stanul ve středu jejího světa. Může se na něm stát závislou. Má neskonalou potřebu být ujišťována o lásce svého partnera. Muže fascinují její sny, romantika, touhy. Je rafinovaná a umí se muži dostat na kobylku. Vypadá nevinně a bezmocně, ale to je jen její povrchní obraz. Umí tak dostat vždy to, co chce. Její vyznání lásky je upřímné, jemnocitné, vytříbené a okouzlující. Žena Ryba je pokušitelka, která umí využít všech svých ženských lstí, aby dosáhla toho, co chce od muže, který ji zaujal. Je herečkou, která se dokáže přizpůsobit jakékoliv roli.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.