zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Narodili jste se ve znamení Lva? Těchto 10 vlastností vám mohou ostatní závidět

Narodili jste se ve znamení Lva? Těchto 10 vlastností vám mohou ostatní závidět
Autor: iStock Narodili jste se ve znamení Lva? Těchto 10 vlastností vám mohou ostatní závidět
Anna Kopečková , Vydáno: 23.07.2020
Znamení Lva, pověstné svou bezbřehou energií a sebevědomím, je často označováno za vůdce celého zvěrokruhu. Jeho symbolem je lev, zvíře, které odráží sílu a zároveň představuje ušlechtilost. Lidé narození v tomto ohnivém znamení, jemuž vládne Slunce, jsou temperamentní, vášniví a milující. V čem jsou ještě lidé narození mezi 23. červencem a 22. srpnem jedineční a skvělí?

reklama

1. Vyzařují sílu

Lev je velmi silné znamení, které vyzařuje energii, lásku a optimismus. Pokud se cítíte na dně a potřebujete dodat motivaci a energii, není lepší znamení, které by vám pomohlo, než Lev. Jeho energie je nakažlivá a jeho optimismus vždy povzbudí a pomůže.

2. Jsou loajální

Lvi potřebují zářit a být středem pozornosti, zároveň jsou ale velmi loajální vůči lidem ve svém okolí, které mají rádi. Cení si svých přátel, pro něž jsou opravdovou oporou. Přijme-li vás Lev do své smečky, bude při vás stát, ať se děje cokoli.

3. Mají velkou sebedůvěru

Pokud Lev v něco věří, bude si za tím stát, i kdyby byl proti němu celý svět. Lvi chtějí vítězit, proto to často v životě dotáhnou hodně daleko. Vyzařují přirozené sebevědomí a potřebujete-li v životě povzbudit, obraťte se na někoho, kdo se narodil v tomto znamení. Lvi totiž dobře vědí, co je pro jejich blízké nejlepší. Jen se nenechte zmást, i pod sebevědomou slupkou se může uvnitř Lva skrývat velmi citlivá duše.  

4. Jsou to optimisté

Lvi jsou odvážní a optimističtí. Podporu a povzbuzení od ostatních potřebují jen málokdy a nečekejte od nich, že budou sedět a naříkat, jak je všechno kolem nich strašné. Díky svému pozitivnímu přístupu dokážou na všem najít něco dobrého a umějí se z toho radovat. Narodili se v půlce léta, tedy v době, kdy příroda poskytuje bohatou úrodu, všeho je dostatek. Nelze se tedy divit, že Lvi bývají veselí a radostní a právě takové lidi chcete mít vedle sebe v časech, kdy zrovna nemáte na růžích ustláno. Připomenou vám totiž, že všechno bude zase dobré.

5. Jsou to rození vůdci

Lvi jsou silní a odvážní a jsou předurčeni k tomu, aby uplatnili svou přirozenou autoritu a stáli v centru pozornosti. Zatímco ostatní musí dřít a hodně se snažit, Lvům to jde tak nějak samo a často se na vedoucích pozicích ocitnou, aniž by o to nějak moc usilovali. Zkrátka vědí, co chtějí, a umějí toho dosáhnout. Barrack Obama, který se narodil ve znamení Lva, je toho důkazem.  

Velký horoskop na rok 2020: LEV

Velký horoskop na rok 2021: LEV

6. Jsou cílevědomí

Lvi bývají velmi ambiciózní. Víc než kdokoli jiný vědí, proč přišli na tento svět. Narodili se, aby zvítězili. Nikdy nejdou s proudem. Pokud si něco usmyslí, nic je nezastaví. Dokážou být velmi akční a rádi si stanovují své osobní cíle. A jejich ambice a odhodlání mohou být až nakažlivé.

7. Neberou si ubrousky

Každý by měl mít v životě někoho, kdo je upřímný a na rovinu vám řekne, jak se věci mají. Lvi se toho nebojí a žádné záludnosti od nich nečekejte. Ať se jich zeptáte na to, co si myslí o vašem milostném životě nebo o tom, jak se oblékáte, dostanete od nich vždy až brutálně upřímnou odpověď. Nebývá to vždy úplně příjemné, ale určitě přínosné. Srdeční Lvi totiž vždy chtějí pro své blízké jen to nejlepší.

8. Jsou velmi vášniví

Lvi jsou pověstní svou energií, odvahou a také vášní. Svůj život žijí naplno, vždy dávají sto procent do všeho, co dělají, zejména pokud jde o vztahy. Jsou to rození lovci a potřebují cítit zájem a obdiv svého partnera. Jejich živlem je oheň, který vnáší do vztahů vzrušení.

9. Jsou věrní

I když Lvi milují romanticky a žhavě, bývají to překvapivě i velmi oddaní a loajální milenci. Dokonce lze o nich tvrdit, že jsou to nejvěrnější lidé, se kterými se můžete v životě setkat. Rozchody jim totiž nedělají dobře, proto se jim snaží vyhýbat.

10. Podpoří vás

Lvi vyzařují sebejistotu, zároveň jsou velmi velkorysí. Nedělá jim potíže povzbudit nebo pomoci své rodině nebo přátelům. Chtějí, aby i ostatní, zejména ti nejbližší, dosáhli svých snů a cílů. Pokud máte pocit, že vás Lev do něčeho až příliš tlačí, neberte si to osobně. Chce pro vás opravdu jen to nejlepší.     

Narodili jste se v srpnu? Pak máte předpoklad změnit svět!

Narodili jste se v srpnu? Pak máte předpoklad změnit svět!

reklama

Související témata: Lev charakteristika , znamení Lev , znamení zvěrokruhu , horoskop , charakteristika znamení , astrologie

reklama

Přečtěte si také

reklama