Testy lásky

Aktualizováno 22. dubna 2022 15:09

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop: Býk + Blíženec

Jaké je partnerství zemského znamení se vzdušným? Jaké je setkání pohodového, klid milujícího Býka s čilým a neposedným Blížencem? Určitě v mnoha ohledech vzrušující, ale také plné nedorozumění. Přečtěte si o lásce Býka a Blížence.

Jaké je partnerství zemského Býka a vzdušného, mentálně čilého Blížence? Inspirativní, vzájemně podporující, intelektuálně vyspělé, ale také někdy dost bouřlivé a nejisté.

  • Hlavní téma vztahu: Krasodušná komunikace.
  • Pozitiva: Zábavnost a intelektuální podnětnost.
  • Negativa: Žárlivost.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: Ve společenském životě a v podpoře krásných věd.

S Blížencem se Býk rozhodně nudit nebude, neboť neposedná nátura vzdušného Blížence Býku dodá potřebné vzruchy, intelektuální podněty, kopu zábavy, legrace a dlouhého povídání. Blíženci naopak Býk vnese do života pevný řád a nějaká pravidla, který tento roztěkanec zvěrokruhu sakra potřebuje. V čem na sebe budou narážet?

Býk je žárlivec a ke svým partnerům zaujímá majetnický postoj, to žádný pořádný Blíženec nemá rád. Nechce, aby ho někdo zas tak hlídal, omezoval nebo mu plánoval jeho program. Je svobodný a potřebuje si svoji volnost čas od času dokazovat. Žárlivé scény ho odpuzují, něčím majetkem být nechce. Býk v sobě bude muset najít kus pořádné tolerance, aby svého partnera přijal do života se vším všudy a nesnažil se ho předělávat k obrazu svému. U Blíženců to prostě nejde. Za to bude královsky odměněn jiskřivě zábavným partnerstvím.

Toto spojení z astrologického hlediska propůjčuje dar obratného vyjadřování slovem i písmem. Přináší literární zájmy. Problémy partneři dokážou řešit s diplomatickou obratností a se schopností postihnout všechny souvislosti a vztahy.

  • Dobrá rada: Ani jeden z vás by neměl nic přehánět. Blíženec svoji přelétavost a Býk zarputilost.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Býka a Blíženců si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Býka a Blíženců:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.