Partnerský horoskop: Býk + Vodnář

Jaké je partnerství pohodového Býka s nezávislým a originálním Vodnářem? Živé, zářivé, velmi společenské, ale také pěkně divoké a pro oba náročné. Přečtěte si o lásce Býka a Vodnáře.

Jaké je partnerství konzervativního Býka s nezávislým Vodnářem? Živé, společenské, pěkně jikřivé. Na druhou stranu i velmi náročné pro oba zúčastněné.

  • Hlavní téma vztahu: Jak naložit se základní rozdílností charakterů. Jak spojit přátelskost Vodnáře s fyzickou láskou Býka.
  • Pozitiva: Oslnivost, živost, jiskřivost, přátelskost, společenskost.
  • Negativa: Snaha o emocionální uspokojení za každou cenu. Problémy se stálostí a opravdovostí citů.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: Ve společenském životě a v mimořádných emocionálních zážitcích.

Pevné znamení Býka se potkává s pevným znamením Vodnáře, navíc je dělí astrologicky neblahá kvadratura, takže kombinace k harmonickému soužití dost obtížná. Býk jako představitel zemského živlu je vzdušným elementem Vodnáře vytáčen téměř do bezvědomí. Nevypočitatelný Vodnář je pro Býka oním pověstným rudým hadrem. Býk těžko chápe vodnářskou volnost, neschopnost se vázat a hlavně určitý citový chlad, který je pro Vodnáře typický. Náruživý, vroucí a smyslný Býk si zoufá. No, spíše nejdříve významně mlčí, pak propukne v žárlivou scénu a nakonec zjistí, že už není na koho žárlit a ječet, Vodnář se z jeho života nenápadně vytratil.

Ale i tito dva se domluví, Vodnář si cení zábavnosti a společenskosti Býka a Býk zase oduševnělosti, jedinečnosti a komunikačních schopností Vodnáře. Mohou spolu utvořit veselý a spontánní pár, který je schopný žít život plný nečekaných překvapení. Jenom se to musí naučit. Přetavit prvotní vzájemné oslnění v trvalý a vzájemně respektující vztah.

  • Dobrá rada: Tak ta je drahá. Milí Býci, zkuste se na Vodnáře tak nevázat a zvyknout si na neustálé změny a překvapení, která vám život s Vodnářem bude neustále nabízet.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Býka a Vodnáře si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Býka a Vodnáře:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.