Partnerský horoskop: Kozoroh + Ryby

Jaké je partnerství mezi vážným Kozorohem a snivou Rybou? Velmi harmonické, tihle dva se skvěle doplňují v praktickém životě i v lásce. Přečtěte si o vztahu Kozoroha a Ryby.

Jaké je soužití spořádaného a organizovaného Kozoroha se snivou Rybou? Pozoruhodně souladné, Kozoroh mu dodává potřebnou kázeň a zaměření na praktické cíle, Ryby obrazotvornost.

  • Hlavní téma vztahu: Schopnost koncentrace propojené s fantazií a láskou.
  • Pozitiva: Organizovanost chaosu, obratnost v taktice a strategii, skrytá cílevědomost.
  • Negativa: Úzkostlivost, sklony k depresím, někdy morbidnost.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V realizaci společných snů.

O těch dvou už Goethe psal. Kozoroh s Rybou si moc rozumí. Vynikající kombinace. Jenom se Kozoroh musí pro celý život smířit s tím, že veškerá zátěž zůstane na jeho bedrech a že svoji Rybku má pro radost. Přistoupí-li na tento scénář, čeká je pohádkové soužití. Něha, obětavost pro toho druhého, nezištná láska až za hrob. Ryba se stará o kreativní část jejich společného života. Svého silného a schopného Kozoroha podporuje, ctí a obdivuje. Spoléhá na jeho úžasnou schopnost vyřešit neřešitelné a poskytovat opravdu účinnou pomoc. Odměňuje se mu péčí, v těžkých situacích nelíčeným soucitem a nadáním, jak proplout lehčeji a radostněji životem.

  • Dobrá rada: Nepropadejte zbytečným strachům a obavám z vlastní nedostatečnosti.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Kozoroha najdete zde:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.