Partnerský horoskop: Lev + Panna

Jaké je partnerství společenského, velkorysého Lva se skromnou a kritickou Pannou? Nemusí být vůbec tak špatné, jak by mohlo na první pohled vypadat. Budou se doplňovat v mnoha životních oblastech a v mnoha si nebudou překážet. Přečtěte si o lásce Lva a Panny.

Jaké je partnerství společenského a velkorysého Lva s kritickou Pannou? V mnoha ohledech oboustranně přínosné, a pokud Lev ubere ze své touhy vše ovládat a Panna ze svého pedantismu, tak i velmi šťastné.

  • Hlavní téma vztahu: Úspěšná společná realizace nápadů, představ a myšlenek.
  • Pozitiva: Kreativita v myšlení, schopnost být aktivní, praktičnost.
  • Negativa: Sebestřednost Lva a kritičnost Panny mohou vyústit v mnohá nedorozumění a nesoulad.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V praktickém soužití a v rodinném životě.

Na první pohled nesourodá dvojice, v praxi ale velmi úspěšná. Dobře se k sobě hodí jeden dominantní a jeden submisivní partner. Navíc sousední znamení mají v horoskopu obvykle pár vlastností ze znamení toho druhého, takže mnoho Panen v sobě skrývá kousek Lva a naopak.

Královsky oslnivý Lev, milující sám sebe a vyžadující obdiv, lehce podlehne skromné a křehké Panence, která k němu bude vzhlížet a ctít ho. Lvi totiž nehledají dominantní a samostatné partnery. Co naopak vyhledávají, je věrnost, velká romantická láska a tu jim Panna nabízí plnými hrstmi. Dokáže svůj život podřídit službě, a to i službě partnerovi. Rozumějí si i v sexuální oblasti, oba jsou zemití a vroucí, jenom Lev nesmí na Pannu příliš naložit, přetížená Panenka je kritická a odtažitá.

  • Dobrá rada: Mějte na paměti rozdílnost svých povah. Panna nesmí udusit tvořivý oheň Lva a Lev by neměl ve své sebestředností přehlížet pokornou službu Panny.
Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.