Testy lásky

21. července 2021 04:29

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop: Lev + Ryby

Jaké je partnerství společenského, zářivého Lva se snivou, kreativní Rybou? V mnoha ohledech velmi přínosné. Oba jsou tvořiví se skvělou představivostí. Oba také milují romantické projevy lásky. Úskalím jsou jejich sklony k sebeklamu a idealizaci. Přečtěte si o lásce Lva a Ryby.

Jaké je partnerství společenského Lva s kreativní a snivou Rybou? Určitě velmi plodné v mnoha směrech a zájmech. Úskalím tohoto vztahu jsou jejich sklony k sebeklamu, idealizaci, lenosti a nevěře.

  • Hlavní téma vztahu: Jak překonat lenost a pohodlnost.
  • Pozitiva: Tvořivost, kreativita, umělecké sklony. Obchodní schopnosti.
  • Negativa: Lenost, sebeklam.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V zhmotňování společných vizí a fantazií.

Mohlo by se zdát, že submisivní Rybka se úplně ztratí ve zlaté záři lví hřívy. Ale opak je pravdou. Flegmatická povaha Ryby může horoucího Lva pěkně zchladit nebo otrávit. Tím slabším ve dvojici je paradoxně král zvěrokruhu Lev. Neví si rady s ufňukanou, naivní a věčně trpící Rybou, a tak otráveně odchází za většími výzvami.

Přitom by to mohlo mezi nimi tak pěkně klapat, oba oplývají magickou přitažlivostí, oba jsou svým způsobem tajemní a nedostupní. Lev loví a Ryba uniká, věčný koloběh. Rozumějí si v zábavě, v rodině i ve výchově svých potomků. Jenom Lev musí shlédnout ze svých královských výšin a pochopit, že ta malá Rybka vůbec, ale vůbec není nešikovná a že život s ní je jeden krásný dlouhý sen a Ryby by měly mít na paměti, že k cíli vede práce, houževnatost a disciplína.

  • Dobrá rada: Pokud sejmete z očí růžové brýle, můžete se spolehnout na svůj obchodní a finanční talent.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.