Testy lásky

Aktualizováno 29. června 2022 16:21

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop: Rak + Vodnář

Jaké je partnerství citlivého a domácky založeného Raka s nepoddajným Vodnářem? Samozřejmě dost nesourodé, ale při vzájemné toleranci může být i oboustranně velmi obohacující. Přečtěte si o lásce Raka a Vodnáře.

Jaké je partnerství citlivého a romanticky založeného Raka s naprosto neromantickým Vodnářem? Určitě dost obtížné. Střetává se v něm citlivost, něha a emoční labilita s citovým chladem Vodnáře, a to může být pro lásku těchto dvou pořádný oříšek.

  • Hlavní téma vztahu: Sladit emoční rozdílnost obou zúčastněných.
  • Pozitiva: Schopnost se odpoutat od minulosti k budoucnosti, rozpoznat instiktivně nové možnosti a životní šance. Originální reakce. Magnetismus a charisma.
  • Negativa: Vypjatá emocionalita, přebujelá fantazie, nevysvětlitelné změny nálady, sklony k citovým i fyzickým nehodám
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: Ve vytěžení minulosti pro budoucnost velmi originálním způsobem.

Tady to bude těžké, přetěžké. Citový chlad Vodnáře a přecitlivělost Raka k sobě moc nejdou. Rak hledá citové bezpečí, plnou náruč květin a lásky, ujišťování o věčné náklonnosti partnera – a toho všeho Vodnář obvykle není moc schopný. Citová nenaplněnost Raka ve vztahu s Vodnářem se pak projevuje kousavou kritikou, ublíženeckým postojem a citovým vydíráním ze strany Raka. Vodnář by si to sice mohl trochu vylepšit dobrým vztahem s Rakovou matkou, která by se za Vodnáře přimluvila, ale to nepomůže navždy. Takže pokud je Vodnář zamilovaný do Raka a chce s ním být, musí v sobě nalézt romantičtější, jemnější a kreativnější stránku své povahy. A Rak by si měl vzpomenout, že i on je kardinální znamení, které sakra dobře ví, co chce. Ať je navzájem co obdivovat.

Pokud tihle dva spojí síly, mohou spojit i nespojitelné. Rak dokáže instinktivně rozeznat nové možnosti a životní šance a využít je ke společnému prospěchu. Vodnář reaguje originálním způsobem. Tento pár spojuje minulost s budoucností, a to je vždy zajímavé pro pokrok lidstva.

  • Dobrá rada: Vyhýbejte se nebezpečným situacím. Komunikujte.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Raka a Vodnáře si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Raka a Vodnáře:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.