Partnerský horoskop: Váhy + Střelec

Jaké je partnerství šarmantní a příjemné Váhy s optimistickým Střelcem? Mohlo by být velmi šťastné, vždyť jejich ústy promlouvají dva největší dobrodějové nebe – Venuše s Jupiterem, které těmto znamením vládnou. Jak se jim ale partnerství vydaří, záleží jen a jen na nich. Přečtěte si o lásce Váhy a Střelce.

Jaké je partnerství krásné Váhy s dobrodruhem Střelcem? Mohlo by být velmi šťastné a spokojené. Pokud oba dva v sobě naleznou i určitou míru sebekázně a nepodlehnou lenosti, mohou spolu žít šťastně až do smrti.

  • Hlavní téma vztahu: Jak překonávat společné sklony k požitkářství, marnivosti i lenosti.
  • Pozitiva: Společenskost, smysl pro finanční transakce, obratnost v kontaktu s lidmi, obchodní talent.
  • Negativa: Přehánění, lenost, sklony k nevěrám.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V užívání si života.

Intelektuální výzva je soužití Váhy a Střelce. Logické a analytické myšlení Váhy se potkává se střeleckým vizionářstvím. A to může jít moc pěkně dohromady. Váha přemýšlí a koná organizovaně, Střelec zábavně. Nuda je vyloučená. Oba ctí svobodný prostor toho druhého, mají výrazně přátelskou povahu, jsou společenští, rádi cestují. Společně dokážou jít štěstí vstříc.

V čem by mohl nastat problém? Váha je estét, miluje krásu a to i krásu svého protějšku. Střelec na svůj vzhled často kašle, jsou důležitější věci v životě než kroucení před zrcadlem. A to se Váze vůbec nemusí líbit, moc dobře si všimne jeho nemožné kostkované košile s krátkými rukávy, nevhodných kombinací sportovní obuvi, ruksaků a společenských kousků šatníku. A trpí. Trpí fest, na to vezměte jed.

Co ale spolehlivě likviduje jejich společné štěstí, jsou jejich sklony k nevěrám. Sice se dokážou navzájem tolerovat, ale nic netrvá věčně.

  • Dobrá rada: Střízlivost a věrnost jsou hodnoty, které stojí za to žít.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.