Partnerský horoskop: Váhy + Váhy

Jaké je partnerství dvou šarmantních a půvabných lidí narozených ve znamení Vah? Určitě společenské, založené na kontaktech s ostatními, také plné zálib a vzájemných intelektuálních podnětů. Přečtěte si o lásce dvou Vah.

Jaké je partnerství dvou šarmantních a společensky založených lidí narozených ve znamení Vah? Určitě plné intelektuálního vzruchu, touhy po kráse. Důležitý je i jejich smysl pro kompromis, snaha se domluvit. Bohužel někdy i za každou cenu.

  • Hlavní téma vztahu: Žít v partnerství a zároveň se v něm neztratit.
  • Pozitiva: Společný vkus, smysl pro umění, brilantní intelekt, smysl pro humor.
  • Negativa: Smířlivost i paličatost.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V lásce.

Potkávají se dva jedinci příjemného vzhledu a chování, stejného vkusu, smyslu pro krásno, eleganci a harmonii. Partneři jasného intelektu, kterým vládne Venuše, planeta lásky. Takže by se dalo předpokládat, že milostné city mezi nimi jen pokvetou. A částečně je to i pravda. Oba se snaží vyhýbat hádkám, konfliktům a názorovým střetům, oba milují svůj krásný domov, oceňují výjimečnost toho druhého. Oba jsou tolerantní. Partnerství, potažmo manželství si velmi cení. Problémem je, že Váhy jsou kardinální znamení, což znamená, že jsou výrazně zaměřené na dosažení cíle, a cíle dvou lidí mohou být rozdílné. Otázkou je, který z nich ustoupí ze svého těžce nabytého stanoviska. Ideálním řešením je, že střídavě to zkusí oba dva.

  • Dobrá rada: Nehledejte své zrcadlo ve svém partnerovi, buďte sami sebou.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.