Vepř – Roční čínský horoskop (2022)

Lidé ve znamení Vepře se narodili v letech 1911, 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019. Co je čeká v roce 2022, tedy v roce vodního Tygra, který začíná 1. února?

Lidé narození ve znamení Vepře se nedovedou prosadit a zejména v mládí se jim nedostává ocenění, která by si zasloužili. V zaměstnání jsou přímo požehnáním jako schopní a svědomití podřízení. Vepři jsou mírní, optimističtí, inteligentní a velkorysí, a ačkoli bývají obdařeni uměleckým nadáním, bojí se, že se zesměšní, a proto se raději drží stranou. I když bývají nesmělí, je pro ně společenský život důležitý a ke svým přátelům bývají velkorysí. Bývají to nenároční lidé, kteří většinou nemívají nepřátele, umějí odpouštět a dovedou poměrně rychle překonat zklamání. Jsou nároční zejména sami k sobě, a pokud neuspějí v tom, co si předsevzali, podléhají silnému vnitřnímu stresu.

Mají fantazii a vkus, dbají o svůj vzhled, i když jsou poněkud konzervativní a spíše vyčkávají, až nejnovější výstřelky módy vyzkouší někdo jiný.

Láska a partnerství

Harmonii a lásku prožívají Vepři nejvíce s Kozou a Zajícem. Velkou přitažlivost pro ně mají rychlí Koně. Velké napětí a také povahovou různost zažívají s Tygrem a Opicí. Ve vztahu s Hadem budou trpět. Zajímavá je pro ně Krysa, ale je příliš komplikovaná a svéhlavá.

Vepř v roce 2022

Pro Vepře nastává období prosperity a dobrých zpráv, které mohou vychýlit jejich život k pozitivním změnám. Vepř uznává sílu a vznešenost Tygra, proto lze říct, že rok Tygra pro něj bude posunem.

Sdílejte článek
Štítky tygr

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.