Zajíc – Roční čínský horoskop (2020)

Zajíc – Roční čínský horoskop (2020)

Ročníky 1915, 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011

Toto znamení charakterizuje citlivost, tito lidé bývají vřelí, odolní, chytří a přizpůsobiví. Tyto vlastnosti jsou zdrojem jejich vnitřní síly a jedinečnosti.

Pro svou přátelskost, inteligenci a sebejistotu jsou lidé ve znamení Zajíce obdivováni a vítáni všude, kde se objeví. Mohou často budit dojem odtažitých pozorovatelů a této schopnosti využívají i pro svou práci. Mají obdivuhodné nadání pro tvořivou práci a smysl pro detail. Tvrdě pracují a jsou manuálně zruční a často mívají tvořivé koníčky, nesnášejí zbytečné vyrušování. V práci i životě dávají přednost rovným a hladkým cestičkám. Rádi cestují a s oblibou navštěvují muzea, galerie, a doplňují si tak po celý život umělecké a kulturní vzdělání. Většinou jde o bystré lidi, kteří umějí využít svého instinktu v běžném životě, práci i lásce a díky tomu dokážou vykličkovat z jakékoliv vyhrocené situace. Nemají rádi konflikty a raději ustoupí nebo nenápadně „vezmou do zaječích“. Zajíc je zvídavé a věčně mladistvé znamení, stejně tak působí na své okolí jeho zrozenci – příjemně, nevtíravě a přátelsky.

Partnerství a láska

Zajíc je od přírody vyrovnaný, klidný a citově rezervovaný. Má obdivuhodnou schopnost vyléčit se ze všech psychických i fyzických bolestí. Lidé v tomto znamení budí často dojem odtažitých pozorovatelů a této schopnosti využívají pro svou práci básníků a spisovatelů, zabývajících se lidskými osudy. Samotu ovšem nenávidí a nejlépe se cítí ve společnosti svého partnera či přátel.

Nejvíce si v milostných vztazích a partnerství rozumí s Kozou a Vepřem. Nedorozumění mohou vznikat ve spojení s Krysou a Koněm. Vyhýbat by se měli především lidem narozeným ve znamení Kohouta a také divokým Tygrům a panovačným Drakům.

Moudrý může být jen ten, kdo se nepovažuje za moudrého. (Čínské přísloví)

Zajíc v roce 2020

Pro zástupce tohoto znamení nastává rok zajímavých zážitků a změn. Mohou přicházet nabídky v oblasti zaměstnání, dalšího vzdělávání i z oblasti osobních vztahů. To, co je pro Zajíce důležité, je nebát se změn. Toto znamení je poměrně plaché a málo si důvěřuje, proto by mělo zapracovat především na svém sebevědomí a také rozhodnosti. Určitě pro všechny lidi tohoto znamení bude zásadní najít pravou míru mezi povinnostmi, prací a odpočinkem, časem na rodinu a přátele, koníčky a užívání si radostí života.

[[nid:6283865]]

Sdílejte článek
Štítky horoskop

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.