O víkendu vás pobaví francouzský rodinný seriál Hotel na pláži. I vy se v něm najdete!

Od 14. 9. každou sobotu a neděli ve 23.00 uvidíte na Prima LOVE další seriálovou premiéru. Oblíbený francouzský seriál Hotel na pláži předvede několik potřeštěných rodin na společné dovolené. Věřte, že i vy najdete v seriálu tu svou.

Již tuto sobotu uvidíte premiéru francouzského seriálu, ve 23.00 budete moci sledovat příběh několika francouzských rodin na dovolené. Uvidíte Hotel na pláži, oblíbený francouzský seriál z roku 2014, který pojednává o rodinném životě, u kterého vám nezbyde nic jiného, než se pořádně zasmát – někdy s humorem, někdy se zoufalým soucitem v rámci rodičovství.

Pět francouzských rodin s teenagery se každý rok potkává během letních prázdnin na jihozápadě Francie v hotelu Hôtel de la Plage.

Ačkoliv si rodičové jako vždy přesně naplánovali každý den své těžce vydřené dovolené, nic nejde podle plánu...

První sérii Hotelu na pláži uvidíte o víkendu ve 23.00 na Prima LOVE!

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.