Prima Ženy

27. dubna 2020 08:00

Petra Kloidová

4. týden s keto dietou KetoFit, Dáda se vrací plná motivace

Čtveřice dam, které se účastní Proměny roku s Prima ŽENY a KetoFit, mají za sebou 4. týden hubnutí. Jarní alergie, malá motivace, chřipka – to jsou nástrahy, které se snažily hubnutí dámám znepříjemnit, ty jsou ale plné elánu, vše překonaly a s chutí bojují se svými kily.

Lucka válí – kila letí

Už od začátku Lucka nasadila nevídané tempo při hubnutí s keto dietou, 4. týden se jí daří stejně dobře. „V životě se mi nepodařilo zhubnout tolik kilogramů za tak krátkou dobu, navíc bez nutnosti cvičení,“ dodává k tomu. Lucka si ale chce splnit svůj sen – účastnit běžeckých závodů, a proto 4. týden začíná zařazovat lehký trénink a cvičení. Ten je samozřejmě dobrý i pro zpevnění těla při hubnutí.

A ještě se nám pochlubila, jak moc jí chutná keto chleba, díky němuž ani neví, že je na dietě.

Zuzka si díky KetoFit užívá své krásné děti

„Cítím se skvěle, kalhoty, které mi byly těsné a nemohla jsem je pohodlně nosit, jsou mi už po 4. týdnu hodně volné a brzy budu muset měnit šatník:),“ směje se Zuzka... Stejně jako u Dády bylo její hlavní motivací mít více energie a síly pro čas strávený s dětmi. Ten už si po 4 týdnech začíná opravdu užívat.

Chodí na dlouhé výlety, do přírody, na kolo, dětem pohybově stíhá, aniž by se zadýchávala, což bylo před hubnutím s keto dietou nemožné.

Radka kouzlí dobroty

Kromě toho, že Radce to čím dal více sluší, má i více energie, nepociťuje žádnou únavu a začíná také zařazovat pohyb, kterému se dříve vyhýbala.

Stejně jako všechny účastnice kouzlí opravdové dobroty z produktů KetoFit. „Jídla můžu jíst přímo ‚ze sáčku‘, když spěchám, nebo si můžu dělat fakt dobrá jídla, ani si nepřipadám, že jsem na dietě:) Například hovězí keto burger s houskou z proteinového koktejlu, výbornou pizzu nebo rychlovku – kolečka z keto croissantu s marmeládou a tvarohem, samozřejmě bez cukru – to je mňamka. Doporučuji.“

Radčiny oblíbené keto recepty

Dáda je zpět plná motivace

První a druhý týden byl pro Dádu vyčerpávající vzhledem k náročným podmínkám s dětmi vzhledem ke změně životního stylu, kompletní změně stravy a dodržování pravidel. Malá motivace celou situaci zhoršila a hrozilo ukončení účasti v Proměně roku. Ale situace se naštěstí obrátila...

Po spoustě konzultací o tolik důležité motivaci s odborníky z KetoFit jsme nadšeni jak my v redakci Prima ŽENY, tak samozřejmě Dáda. Pokračuje, je zpátky ve hře a na 100 % rozhodnutá navždy skoncovat se svými kily, aby si mohla užívat nejkrásnější čas se svými dětmi. Už nyní dohání ostatní dámy a blíží se k podobnému výsledku. Gratulujeme jí ke skvělému rozhodnutí pokračovat.

Zajímá vás, jak Radka, Dáda, Lucka a Zuzka pokračují? Zeptejte se jich osobně on-line.

Ve skupině na Facebooku, která je zaměřená na keto hubnutí a proměny s KetoFit, jsou členkami i naše dámy z Proměny roku, které vám rády odpoví jakékoliv dotazy, třeba jak chutná koktejl nebo kolik kilogramů hubnou za týden.

Pokud jste o KetoFit ještě neslyšeli, tak doporučujeme podívat se do článku na webu Prima ŽENY, kde o této dietě roku píše podrobněji.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.