zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Aneta cvičí dvakrát týdně, přesto nehubne přes břicho. Výživová poradkyně odhalila důvod

KetoFit - Aneta
Autor: FTV Prima/Jan Kundera KetoFit - Aneta
kloidop , Vydáno: 24.05.2020
„Mojí motivací je hlavně to, abych shodila kilogramy na břiše. Když chodím cvičit, zhubnu zadek a nohy, ale břicho se ani nehne,“ vysvětluje mladá učitelka Aneta, která se rozhodla jít do proměny s KetoFit. Kde je u Anety přesně problém, odhalila výživová poradkyně.

reklama

Mladá žena problémy s váhou řeší od narození. „Já jsem byla knedlíček vždycky, ale je pravdou, že váha vyskočila ve chvíli, kdy jsem si našla stabilního partnera, bydlení a stabilní práci. Už jsem nestudovala a začalo to klasické kolečko, když člověk v práci jen sedí,“ svěřuje se Aneta.

Proto se přihlásila do proměny roku 2020 a zapojila se do hubnutí s KetoFit. Keto dieta KetoFit v rámci několikaleté praxe dokáže nabídnout změnu životního stylu, která má reálné výsledky v rychlém hubnutí.

Prima Ženy: Rozhovor s Anetou o Ketofitu
Prima Ženy: Rozhovor s Anetou o Ketofitu

Aneta cvičí, má svaly, ale nehubne

Během speciálního měření s výživovou poradkyní Monikou Teichmanovou se zjistí, že Aneta má velké množství svaloviny v těle. Mladá učitelka se snaží co nejvíce chodit pešky a do schodů. Ale i takový pohyb je u ní kolísavý, někdy ujde jen 2 000 kroků za den. Nicméně v poslední době chodí dvakrát týdně cvičit, což vysvětluje větší množství svalů v těle, které jsou dobrým základem, pro hubnutí. I přes snahu cvičení, se jí ale nedaří hubnout. Příčinou je špatná strava,  životní styl a nevhodně zvolené diety.

Strava, která neodpovídá snaze o ploché břicho

Aneta si dává k snídani žitné pečivo se sýrem nebo uzeninou. U uzeniny si hlídá, aby měla alespoň devadesát procent masa. Kvalita potravin je pro mladou ženu důležitá. Ke svačině si dává sladké a kávu. Do práce si nosí krabičky, k odpolední svačině si dává ovoce. Večeře musí být pro Anetu hlavně rychlá, proto se odbyde pečivem s uzeninou. Kombinace těchto jídel jsou hlavním důvodem nadváhy.

Na řadu přichází Proměna s KetoFit a změna životního stylu. Při hubnutí s keto dietou KetoFit o svoji svalovou hmotu Aneta rozhodně nepřijde, naopak svalová hmota bude díky speciálnímu složení jídel a kvalitním proteinům ochráněna. Razantně však zatočí s kilogramy tuků díky speciálnímu procesu v těle - ketóze. Naučí se správný životní styl, pravidelně a zdravě jíst.
 

Sledujte KetoFit na FacebookuInstagramu

 

Dámy, které hubnou s KetoFit
Autor: FTV Prima/Jan Kundera Dámy, které hubnou s KetoFit

Chcete se inspirovat dalšími příběhy žen, které zhubly? Podívejte se tady.

reklama

Související témata: KetoFit , hubneme s ketofit , keto , keto dieta , hubnutí , proměna

reklama

Přečtěte si také

reklama