zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Aneta cvičí dvakrát týdně, přesto nehubne přes břicho. Výživová poradkyně odhalila důvod

KetoFit - Aneta
Autor: FTV Prima/Jan Kundera KetoFit - Aneta
kloidop , Vydáno: 24.05.2020
„Mojí motivací je hlavně to, abych shodila kilogramy na břiše. Když chodím cvičit, zhubnu zadek a nohy, ale břicho se ani nehne,“ vysvětluje mladá učitelka Aneta, která se rozhodla jít do proměny s KetoFit. Kde je u Anety přesně problém, odhalila výživová poradkyně.

reklama

Mladá žena problémy s váhou řeší od narození. „Já jsem byla knedlíček vždycky, ale je pravdou, že váha vyskočila ve chvíli, kdy jsem si našla stabilního partnera, bydlení a stabilní práci. Už jsem nestudovala a začalo to klasické kolečko, když člověk v práci jen sedí,“ svěřuje se Aneta.

Proto se přihlásila do proměny roku 2020 a zapojila se do hubnutí s KetoFit. Keto dieta KetoFit v rámci několikaleté praxe dokáže nabídnout změnu životního stylu, která má reálné výsledky v rychlém hubnutí.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima Ženy: Rozhovor s Anetou o Ketofitu

Aneta cvičí, má svaly, ale nehubne

Během speciálního měření s výživovou poradkyní Monikou Teichmanovou se zjistí, že Aneta má velké množství svaloviny v těle. Mladá učitelka se snaží co nejvíce chodit pešky a do schodů. Ale i takový pohyb je u ní kolísavý, někdy ujde jen 2 000 kroků za den. Nicméně v poslední době chodí dvakrát týdně cvičit, což vysvětluje větší množství svalů v těle, které jsou dobrým základem, pro hubnutí. I přes snahu cvičení, se jí ale nedaří hubnout. Příčinou je špatná strava,  životní styl a nevhodně zvolené diety.

Strava, která neodpovídá snaze o ploché břicho

Aneta si dává k snídani žitné pečivo se sýrem nebo uzeninou. U uzeniny si hlídá, aby měla alespoň devadesát procent masa. Kvalita potravin je pro mladou ženu důležitá. Ke svačině si dává sladké a kávu. Do práce si nosí krabičky, k odpolední svačině si dává ovoce. Večeře musí být pro Anetu hlavně rychlá, proto se odbyde pečivem s uzeninou. Kombinace těchto jídel jsou hlavním důvodem nadváhy.

Na řadu přichází Proměna s KetoFit a změna životního stylu. Při hubnutí s keto dietou KetoFit o svoji svalovou hmotu Aneta rozhodně nepřijde, naopak svalová hmota bude díky speciálnímu složení jídel a kvalitním proteinům ochráněna. Razantně však zatočí s kilogramy tuků díky speciálnímu procesu v těle - ketóze. Naučí se správný životní styl, pravidelně a zdravě jíst.
 

Sledujte KetoFit na FacebookuInstagramu

 

Dámy, které hubnou s KetoFit
Autor: FTV Prima/Jan Kundera Dámy, které hubnou s KetoFit

Chcete se inspirovat dalšími příběhy žen, které zhubly? Podívejte se tady.

reklama

Související témata: KetoFit , hubneme s ketofit , keto , keto dieta , hubnutí , proměna

reklama

Přečtěte si také

reklama