Dva týdny s KetoFit přinášejí první výsledky. Co si pochvaluje Renata, Jana nebo Gábi?

Čtyři ženy se rozhodly změnit život a vybojovat si tu nejlepší postavu. Od ledna shazují Jana, Iva, Gábi a Renata kilogramy s KetoFitem. Jak prožívají hubnutí?

Redakce Prima Ženy ve spolupráci s KetoFit vybrala čtyři ženy, jež změní svůj životní styl, zhubnou a splní si sen o krásné postavě. Tři ženy, které se hubnutí s KetoFit účastní, jsou maminky, pohledná Renata pro změnu přichází s jiným příběhem – po vážné nehodě se do hubnutí s KetoFit pustila znovu. Každá z nich má jiný příběh, český projekt KetoFit® bezmála deset let dokáže pomoci se změnou životního stylu každé z nich. Svědčí o tom skutečné výsledky v rychlém hubnutí.

Sledujte jejich upřímnou cestu za vysněnou postavou on-line skupině na Facebooku ZDE.

Gabriela měla náročný rozjezd, ale po prvním týdnu vidí výsledky

Šestatřicetiletá Gabriela se už minimálně tři roky kvůli akční dcerce nevyspala. Za posledních deset let přibrala padesát kilogramů. První týden s keto dietou pro ni byl hodně náročný. „Tak mám za sebou první týden s KetoFit. Nebyl to vůbec lehký týden. Provázela ho zimnice, bolest hlavy a byla jsem vzteklá, protože jsem měla hlad. To už mám snad vše za sebou a už bude jen lépe. Výsledky už na váze vidím, takže to určitě nevzdám,“ říká Gabriela. KetoFit jídla totiž mají nejnižší obsah sacharidů ze všech keto diet. Právě nejnižší obsah sacharidů zajistí rychlejší a dlouhodobé zhubnutí.

„První týden keto diety je seznamovací, protože si tělo zvyká na úplně jiný přísun živin. Všechny holky se shodují na tom, že měly lehkou bolest hlavy a únavu. Tyto symptomy se mohou v prvním týdnu objevit, ale poté ihned vymizí, říká se jim keto chřipka nebo sacharidová chřipka," vysvětluje Petra Tomanová. A skutečně, během druhého týdne únava a zimnice vymizely.

Iva si uvědomila, že všechny emoce zajídá

Učitelka Iva byla se svou postavou spokojená naposledy před pěti lety, po porodu. Kolotoč starostí ji donutil dát přednost řešení problémů, a tak na sebe tak trochu zapomněla. Ani pro Ivu nebyl první týden lehký. „První týden nebyl moc lehký, trvalo mi naučit se pravidelně jíst pět jídel denně, pít tři litry tekutin a měla jsem bolesti hlavy,“ potvrdila. Během prvního týdne si uvědomila, jak moc je závislá na cukru. „Přišla jsem na to, že jsem sladkostmi zajídala veškeré emoce. Ať to byl smutek, či radost,“ prozradila a dodala, že bez cukru už se jí v druhém týdnu žije mnohem lépe.

Běžné sladkosti s cukrem totiž Iva nahrazuje sladkostmi bez cukru od KetoFit. Jsou unikátní také tím, že obsahují nejméně sacharidů a vysokou dávku proteinů. Podpoří také hubnutí a zároveň i svalovou tkáň. V sortimentu najdete spoustu dobrot jako jsou čokolády, tyčinky, palačinky, džemy, panna cotta a další.

Renata s KetoFit bojuje o lepší postavu už podruhé

Pohledná zrzka před dvěma lety s KetoFit podstoupila transformační proměnu, kdy hubla ze 140 kilogramů, a to bez jojo efektu. Po nehodě na motorce začala špatně jíst, měla stres a nedbala na správný životní styl, proto její váha šla nahoru. S pohybovým omezením se tak do keto diety Renata pouští znovu. Ačkoliv byla první týden unavená, rychlé výsledky ji nakoply. „Po prvním týdnu jsem neočekávala žádný váhový úbytek, ale nedalo mi to. Zvážila jsem se a změřila, je to krásný úbytek nejen na váze, ale i v centimetrech. Doufám, že to tak bude i v dalších týdnech,“ říká mladá dívka.

Výživová poradkyně Petra Tomanová dokonce chválí vychytávku, jak jíst pravidelně pětkrát denně. „Renatě pomohl SMS pamatováček, který slouží jako budík, aby na jídla nezapomínala.“ Renata má nejraději proteinové koktejly KetoFit, které si může dát kdykoliv.

Jana prokázala houževnatost, výsledky bere jako odměnu

Maminka Jana před rokem zhubla, ale do života jí vstoupily osobní problémy a znovu nabrala. Jana přiznala, že se stravuje pouze dvakrát denně, a je důkazem toho, že žádná cesta za vysněnou postavou není bez problémů. Druhý týden měla úraz kotníku, i tak ji to od dodržování jídelníčku neodradilo.

„U Jany je krásně vidět to, že všechno jde, když se chce. I s úrazem jezdila na školení do Prahy a nikdy nebyl problém si jídlo KetoFit připravit,“ dodává nadšeně Petra Tomanová. Stejně jako ostatní dámy i Jana vidí výsledky během prvního týdne. Zhubla to, co se jí nepodařilo za poslední dva měsíce.

KetoFit podpoří pleť i vlasy

Dámy už nemusí kupovat doplňky z lékárny. Společně se shozenými kilogramy jim KetoFit dodá i chybějící vitamíny. Jídla KetoFit totiž obsahují PROIMUNITNÍ COMBO a SPEKTRUM VITAMÍNŮ, díky kterým jsou při hubnutí podporovány vlasy, nehty, pokožka, svalová tkáň a celková ženská krása. Nesprávnou keto dietou mohou právě vlasy, nehty a další trpět a poškodit se. Chcete také dlouhodobě zhubnout? Hledejte čtyřlístek KetoFit.

Proč jsme zvolili v Prima Ženy spolupráci právě s KetoFit? Důvodů je celá řada:

  • KetoFit je nejoblíbenější hubnutí mezi ženami
  • zajistí velmi rychlý úbytek váhy
  • bez hladu a bez dřiny
  • jako jediná dieta podporuje krásu a imunitu
  • nabízí špičková jídla bez chemie, bez GMO, bez přidaných cukrů
  • obsahuje nejméně sacharidů a nejvíce proteinů
  • má vysoké hodnocení na Heureka.cz a Zboží.cz, ženská keto dieta roku 2022
  • miliony snědených jídel
  • ověřeno přes 100 000 zákaznic v ČR a SR
  • přes 30 000 fanoušků na Facebooku a Instagramu

Pokud stejně jako dámy v proměně roku chcete změnit životní styl a rychle se zbavit nadbytečných kilogramů, vsaďte také na keto dietu.

Chcete se inspirovat dalšími příběhy žen, které zhubly? Podívejte se tady. A rozhodně neváhejte a přidejte se také do skupiny KetoFit na Facebooku, kde je přes 10 000 uživatelů.Sdílejí zde své úspěchy, lahodné recepty, předávají si různé rady či tipy a v neposlední řadě se vzájemně motivují a podporují.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.