Proměna s KetoFit: Renata už jednou zhubla, po vážné nehodě ale nesmí cvičit. Jak může ztratit kilogramy?

Rozhovor s Renatou a Janou - KetoFit 2022

Renata je další ženou, která bude v roce 2022 bojovat za proměnu své postavy s KetoFit. Ona jediná jde do proměny podruhé, s KetoFitem už výrazně zhubla před dvěma lety. Po vážné nehodě však znovu nabrala kilogramy. „KetoFit je ověřený, takže se chci znovu dostat do formy,“ říká.

Renata vyzkoušela KetoFit už před dvěma lety. Tehdy vážila skoro 140 kilogramů a její proměna byla obrovská. Začínala s nulovou fyzičkou a neexistujícím sebevědomím. „Cítila jsem se hrozně, byl na mě hrozný pohled. Zadýchávala jsem se a bolely mě klouby,“ vzpomíná. Tehdejší proměna jídelníčku s KetoFit jí tak pomohla, že vypadala jako úplně jiný člověk.

I proto se mladá žena přihlásila do proměny roku a zapojila se do hubnutí s KetoFit znovu. Keto dieta KetoFit v rámci několikaleté praxe dokáže nabídnout změnu životního stylu, která má reálné výsledky v rychlém hubnutí.

Renata po vážné nehodě nemůže cvičit, s KetoFit to nevadí

Minulý rok měla mladá žena vážnou nehodu na motorce. „Přítel jel v ten moment za mnou a říkal, že když můj pád viděl, myslel si, že bude rovnou volat pohřební ústav,“ zavzpomínala Renata. Následné zdravotní problémy ji samozřejmě od dalšího hubnutí zdržely. Na dietu neměla ani myšlenky.

Kvůli problémům s kyčlí a kolenem zatím Renata nemůže cvičit, což pro dietu KetoFit není problém. „V rámci KetoFit cvičit nepotřebujete. Rozhodně to prvních čtrnáct dní nedoporučuji, protože si tělo potřebuje navyknout na nový režim. Tělo nepojede na sacharidy, jak je zvyklé, ale bude spalovat vaše vlastní tuky,“ prozrazuje výživová poradkyně Petra Tomanová. V prvních týdnech se nedoporučují silové tréninky, ale například dlouhé procházky či protahování, poté už se může přidávat náročnější fyzická aktivita.

Renata díky výživové poradně KetoFitu zjistila, že problém je v jídle

Mladá žena začala přibírat kolem devatenáctého roku, ačkoliv pravidelně cvičila, stále nabírala kilogramy. Díky poradně v KetoFitu rychle zjistila, že problém je v jídelníčku. „Jídlo jsem opravdu šidila, jedla jsem například jen jednou denně nebo jednou za dva dny,“ prozradila Renata. Není tedy divu, že ačkoliv hodně cvičila, tehdy nezhubla ani kilo. Takovou chybu dělala i její hubnoucí kolegyně Gabriela, která se proměny s KetoFit také účastní.

Před nehodou se Renata věnovala józe, chodila denně deset kilometrů, navštěvovala fitness nebo doma cvičila tabatu. Renata má tak optimální svalovou hmotu, která jí pomůže hubnout rychleji. O svaly se bát nemusí ani při hubnutí s keto dietou KetoFit, jelikož při procesu ketózy dochází právě ke spalování tuků, ne svalů. Ty jsou naopak chráněny a podporovány. A to hlavně díky bílkovinám, které jsou v hubnutí zásadní.

Hubnutí s čekými jídly KetoFit je velmi efektivní díky nejnižšímu obsahu sacharidů. Jedná se o základní klíč k rychlému hubnutí. Čím méně sacharidů, tím rychlejší hubnutí. Velkým bonusem pro účastnice hubnutí je také PROIMUNITNÍ COMBO a 26 VITAMÍNOVÉ SPEKTRUM, které jsou obsaženy v jídlech KetoFit. Díky nim podpoří svou imunitu a celkovou krásu těla, ať už se jedná o vlasy, pokožku či nehty, proto se o KetoFit dietě říká, že je jediná speciálně vyvinuta pro ženy.

Sledujte KetoFit na Facebooku, Instagramu

Chcete se inspirovat dalšími příběhy žen, které zhubly? Podívejte se tady.

Proč jsme zvolili v Prima ŽENY spolupráci právě s KetoFit? Důvodů je celá řada:

  • KetoFit je nejoblíbenější hubnutí mezi ženami
  • zajistí velmi rychlý úbytek váhy
  • bez hladu a bez dřiny
  • jako jediná dieta podporuje krásu a imunitu
  • nabízí špičková jídla bez chemie, bez GMO, bez přidaných cukrů
  • obsahuje nejméně sacharidů pro nejrychlejší hubnutí a udržení váhy
  • má vysoké hodnocení na Heuréka.cz a Zboží.cz, ženská keto dieta roku 2022
  • miliony snědených jídel, ověřeno přes 100 000 zákaznic v ČR a SR
  • přes 30 000 fanoušků na Facebooku, Instagramu

Pokud chcete také změnit životní styl a rychle se zbavit nadbytečných kilogramů jako dámy v proměně roku, vsaďte také keto dietu.

Sledujte hubnutí Renaty ve skupině na Facebooku zde

Chcete se inspirovat dalšími příběhy žen, které zhubly? Podívejte se tady.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.