Proměna s KetoFit: Gabriela přibrala za deset let padesát kilogramů. Může za to nedostatek spánku?

Rozhovor s Gabrielou - KetoFit 2022

Šestatřicetiletá Gabriela se rozhodla změnit si život a jít za svou vysněnou postavou. Její proměnu s dietou KetoFit budeme sledovat následující dva měsíce. V rozhovoru se Gabriela přiznává, proč přibrala za deset let tak enormní množství kilogramů.

Rok 2022 přinese čtyřem odvážným ženám jasnou změnu. Dámy, které byly vybrány do proměny roku, jsou převážně maminky, jež kvůli nadváze svá dítka nestíhají. Všechny se rozhodly s tím něco udělat a zapojily se do hubnutí s KetoFit. Keto dieta KetoFit v rámci několikaleté praxe dokáže nabídnout změnu životního stylu a má reálné výsledky v rychlém hubnutí.

Příběh Gabriely

Před deseti lety vypadala Gabriela úplně jinak. Za dekádu přibrala neuvěřitelných padesát kilogramů. Sympatická žena přiznává, že se usadila a našla životního partnera. „Konečně jsem měla pocit, že se můžu pořádně najíst,“ zavzpomínala. Posledních deset let vůbec nesportovala. Krásná maminka má štěstí v tom, že má průměrnou svalovou hmotou, což je ideální bod k tomu, aby mohla začít hubnout.

„Procento tuku je u tebe 55 procent, což je už větší nadváha,“ dodává výživová poradkyně Petra Tomanová. Šestatřicetiletá maminka vždy hubla nárazově, omezila sladké a sladké nápoje. „Šlo to samo, ale pak přišel rohlík s máslem a zajedla jsem to ještě balíčkem bonbónů,“ dodává sebekriticky.

Hubnutím s KetoFit Gabriela svalovou hmotu neztratí

Gábi se snaží omezovat přes den, ale následně udělá večerní nálet na ledničku. Pravidelnost a větší porce pro ni budou klíč k hubnutí. „Večer už metabolismus není tak rychlý jako přes den a tělo si pak vše ukládá,“ vysvětluje Petra. Vyvařovat však Gabriela nebude muset. Ačkoliv se produkty KetoFit jedí pětkrát denně, příprava je velice jednoduchá a rychlá.

Při hubnutí s keto dietou KetoFit o svoji svalovou hmotu nepřijde, protože při procesu ketózy dochází ke spalování tuků. Svaly jsou naopak chráněny a podporovány. A to hlavně díky bílkovinám, které jsou v hubnutí zásadní.

Hubnutí s českými jídly KetoFit je velmi efektivní díky nejnižšímu obsahu sacharidů. Čím méně sacharidů, tím rychlejší hubnutí. Velkým bonusem pro účastnice proměny je také PROIMUNITNÍ COMBO a 26 VITAMÍNOVÉ SPEKTRUM, které jsou obsaženy v jídlech KetoFit. Díky nim podpoří svou imunitu, ale i krásu těla, ať už se jedná o vlasy, pokožku, či nehty, proto se o KetoFit dietě říká, že je jediná speciálně vyvinuta pro ženy.

Nedostatek spánku může velkou měrou za nadváhu

Jak se při rozhovoru s výživovou poradkyní pro KetoFit ukazuje, velký problém bude i nedostatek spánku. Gabrielina dcerka špatně spí. „V kuse spím čtyři hodiny, další hodiny mám kvůli dceři rozkouskované, protože se často budí.“ Výživová poradkyně Petra Tomanová tuto informaci rozhodně nebere na lehkou váhu. Může to být jeden z hlavních důvodů, proč se Gabriele nedaří hubnout. „Pokud nespíme alespoň sedm hodin denně, tak má naše tělo pocit, že má neustále nedostatek energie. Tu energii se snaží následně dostat z jídla,“ vysvětluje Petra.Od prvního ledna se bude Gabriela stravovat jídly KetoFit a svůj dietní plán bude konzultovat s výživovou poradkyní Petrou. A pokud ji přepadnou chutě, snadno je zažene pomocí KetoFit chuťovek, jako jsou například sladké a slané tyčinky nebo croissant (vše bez cukru).

Vy můžete příběh Gabriely sledovat pravidelně s námi. Jak bude vypadat po dvou měsících? Sledujte KetoFit na Facebooku, Instagramu

Proč jsme zvolili v Prima ŽENY spolupráci právě s KetoFit? Důvodů je celá řada:

  • KetoFit je nejoblíbenější hubnutí mezi ženami
  • zajistí velmi rychlý úbytek váhy
  • bez hladu a bez dřiny
  • jako jediná dieta podporuje krásu a imunitu
  • nabízí špičková jídla bez chemie, bez GMO, bez přidaných cukrů
  • obsahuje nejméně sacharidů pro nejrychlejší hubnutí a udržení váhy
  • má vysoké hodnocení na Heureka.cz a Zboží.cz, ženská keto dieta roku 2022
  • miliony snědených jídel, ověřeno přes 100 000 zákaznic v ČR a SR
  • přes 30 000 fanoušků na Facebooku, Instagramu

Pokud chcete také změnit životní styl a rychle se zbavit nadbytečných kilogramů jako dámy v proměně roku, vsaďte také keto dietu.

Sledujte hubnutí Gabriely ve skupině na Facebooku zde

Chcete se inspirovat dalšími příběhy žen, které zhubly? Podívejte se tady.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.