Životní styl

13. července 2020 06:00

Petra Kloidová

Proměna s KetoFit: Radka výrazně zhubla a začala vyzařovat ženskost a sebevědomí

Jak se hubne s KetoFit? Radka během 2, 5 měsíců výrazně zhubla a konečně může nosit šaty a sukně. Podívejte se na rozhovor s Radkou, která výživové poradkyni prozradila vše o její cestě za vysněnou postavou.

Proměna roku 2020 s KetoFit přináší výsledky, které jsou nepřéhlednutelné. První proměnu jste mohli vidět u Lucie, která stejně jako Radka hubla 2,5 měsíce s jídly KetoFit bez dohledu výživové poradkyně. Keto dieta KetoFit v rámci několikaleté praxe dokáže nabídnout změnu životního stylu, která má reálné výsledky v rychlém hubnutí.

Radka začala nabírat během prvního těhotenství

Radka začala bojovat s váhou už ve dvaceti během prvního těhotenství, kdy nabrala 20 kilogramů, následná dvě těhotenství váhu znovu rozkolísala. Maminka třech ratolestí se rozhodla během svých hubnoucích pokusů vyzkoušet i drahé hubnoucí pilulky z internetu, které samozřejmě nepomohly.

Proč Radka nemohla zhubnout?

„Problém u Radky, ale i ostatních žen, které to chtějí zvládnout samy je ten, že nedokáží odhadnout velikost porcí. Většinou jí velmi málo nebo naopak hodně. Radka také neměla pravidelnost a měla přes den velké bloky, kdy vůbec nejedla, což je pro správné fungování metabolismu špatné," vysvětluje výživová poradkyně Petra Tomanová.

Podívejte se na rozhovor o kompletní proměně Radky díky KetoFit:

Můžu? Během procesu hubnutí můžete jednou za čas zahřešit

Velké výsledky, které předvedla Radka, zaručí precizní následování stravovacího plánu podle KetoFit. To ale neznamená, že budete dlouhé měsíce žít jako Sparťan. Radka dokonce díky jídlům KetoFit objevila sladké a vyhýbat se mu tak rozhodně nemusela. Mezi další prohřešky proti dietnímu jídelníčku patří často alkohol, pokud ale zvolíte kvalitní bílé víno (ideálně vinný střik), hubnutí neohrozíte.

„Pamatuji si, že mi Radka volala a říkala, že jde na ples, tak zda by si mohla dát sklenku vína.To už bylo po více, než měsíci hubnutí. Já jí to schválila, protože člověk má být hlavně v pohodě a v jejím dalším hubnutí jí to nijak nezastavilo. Pravidla a zásady hubnutí je třeba dodržovat, ale pokud si nedopřejeme jednou za čas malý prohřešek, tak to není dlouhodobě udržitelné," tvrdí Petra Tomanová.

Radka díky kilům dole vyzařuje ženskost a sebedůvěru

Radka se po více jak třech měsících objevila v redakci Prima Ženy. Proměna s KetoFit ji pozitivně zasáhla do života.

„Proměna Radky pro mě byla největší, milé překvapení. Když přišla poprvé do studia, tak byla nemluvná a bylo vidět, že její sebevědomí je velmi nízké. Po 3 měsících se z ní stala žena, která ze sebe vyzařuje ženskost a sebedůvěru. Neuvěřitelně jí to slušelo. Radka je krásný příklad toho, že nejenom zevnějšek oslní, ale také to, co z nás vyzařuje. To jde samozřejmě ruku v ruce s tím, jak jsme spokojené se svým tělem," vzpomíná její mentorka.

Sledujte KetoFit na Facebooku, Instagramu

Chcete se inspirovat dalšími příběhy žen, které zhubly? Podívejte se tady.

Děkujeme kosmetické značce Dermacol za pomoc při proměně Radky.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.