4 zajímavosti o kanadském Rexovi. S tím německým ho pojí víc než jen rasa

Tohle jsou 4 zajímavá fakta, která byste o představiteli hlavního psího hrdiny kanadského krimiseriálu Hudson a Rex měli vědět.

Ušák s moudrým pohledem, který vystupuje v seriálu Hudson a Rex v roli neohroženého psího hrdiny Rexe, není žádný cvičený voříšek. Tenhle pes je skutečná filmová hvězda!

  1. Chlupatý představitel kanadského Rexe se jmenuje Diesel vom Burgimwald a v době natáčení mu byly dva roky. S legendární rakousko-německou předlohou ho spojuje mnohem více než jen podoba. Diesel je pravnukem, přesněji 15. potomkem německého ovčáka úplně prvního představitele Rexe, Reginalda von Ravenhorst.
  2. Rex je Dieselovou první rolí, ale už užívá privilegií skutečné televizní hvězdy – v zázemí natáčení má vlastní přívěs, o plné misky se stará jeho vlastní kuchař. Podle všech svědectvích z placu je Diesel výjímečný. „Nikdy nepracoval ve filmu, neviděl kamery, světla, nic. Zvládl natáčení pozoruhodně rychle,“ chválí psa filmová cvičitelka Sherri Davis, která má s prací se zvířecími herci bohaté zkušenosti. Spolupracovala například na natáčení seriálu Případy detektiva Murdocha, pro film Kolonie dodala 650 krys. Jedny byly cvičené na skákání, jiné zase na běh či určitá gesta.
  3. V seriálu Hudson a Rex se kromě Diesela objevují ještě dva další němečtí ovčáci, Izzy a Iko. Diesela zastupují ve vybraných scénách, což nejspíš ani nepoznáte, protože jsou jako jeho synovci od hlavního hrdiny takřka k nerozeznání.
  4. Roli v seriálu Diesel vděčí za čestný titul „Hasič města St. John“.

Dvojici neobvyklých policejních vyšetřovatelů sledujte každé pondělí ve 22.30 na Primě v zábavném krimiseriálu Hudson a Rex.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.