Celebrity

20. října 2023 09:08

Josef Šťastna

Hvězda VyVolených padla na dno. Regina žije sama na okraji společnosti

Excentrická a sebevědomá Regina Holásková se zapsala do paměti diváků jako jedna z nejvýraznějších postav, které se objevily v reality show VyVolení. Regina byla jeden čas velmi populární a nikdo nečekal, že ji čeká tvrdý pád na dno. Dnes žije mezi bezdomovci.

Život Reginy Holásková, která byla velkou kamarádkou Vladka Dobrovodského, připomíná horskou dráhu – po rychlé cestě na vrchol bohužel následoval strmý pád. Nyní Regina žije v křoví u Brněnské přehrady, kde se schází lidé na okraji společnosti.

Regina, která se dlouho živila jako tanečnice a striptérka, má za sebou složitý život. Po skončení první řady VyVolených otěhotněla s kamarádem Pavlem Tesařem. Komplikovaný vztah nevydržel ani do konce těhotenství.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Rapper Pluto z VyVolených má problémy se zákonem

Než se narodila malá Isis Paola, tak dvojice šla od sebe. Regina si později našla pozemek v chatové oblasti u Brněnské přehrady a novinářům vyprávěla, že chce stavět dům. Jenže z velkých plánů dnes nic nezbylo.

Podle webu ŽivotvČesku.cz svérázná dáma žije na malém pozemku, který je obklopen harampádím a připomíná skládku. V místě není prý ani záchod. Jedinými kamarády, které Regina dnes má, jsou její pejskové.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Podívejte se, jak bydlí Agáta Hanychová

Navíc to vypadá, že přijde také o toto místo, kde si postavila něco mezi chatkou a stanem. Pozemek má totiž majitele, který nepočítá s tím, že by Regina měla v této lokalitě dál přežívat.

„Ona k té nemovitosti nemá žádná práva, což lze dohledat na katastru nemovitostí,“ uvedla pro ŽivotvČesku.cz zástupkyně realitní kanceláře, která má s pozemkem své plány. Je tedy otázkou, kam hvězda VyVolených půjde. A také je otázkou, zda má chuť začít žít jinak. V minulosti pro FTV Prima uvedla, že lidi k životu nepotřebuje a je jí dobře ve společnosti psů, kteří prý člověka zradit neumí.

Podívejte se, jak se má Vladko Dobrovodský:

Sdílejte článek
Štítky FTV Prima bezdomovec bydlení pozemek Brněnská přehrada Regina Holásková Pavel Tesař VyVolení

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.