Seriály a filmy

11. října 2021 05:25

Aneta Gretzová

Au! Profi parkourista promluvil o úrazech, které ho donutily přestat

Prostřeno! XXIV (41) - Parkour

Jan chce v pořadu Prostřeno! udělat dobré jméno populárnímu pouličnímu sportu - parkouru. Výčtem svých vážných zranění mu ale příliš nepomůže.

V pondělí se k plotně postaví Pehy neboli Jan Pehl. Ten před ostatními zarputile tají věk, ale nikdo moc nechápe proč. Jeho největší životní vášní je parkour – disciplína, která kombinuje akrobacii a skákání přes překážky ve městě. Svůj milovaný sport učí ostatní jako lektor a mimo to pořádá také dětské tábory. Díky tomu má údajně spoustu mladých fanoušků. Podaří se mu v Prostřeno! dokázat, že je parkour bezpečná záliba, nebo se mu povede přesný opak?

Podívejte se, jak Pehy vysvětluje zatajování svého věku:

Co se týká dalších koníčků, Pehy narovinu přiznává, že vaření do nich nepatří. K jídlu má nejradši maso se zeleninou a sladké vůbec nemusí. „Sladkosti, pečení ani pudinky. Takové věci prostě vůbec nedělám “ říká Pehy. Na přípravu dezertu si tak radši vybere nenáročnou panna cottu ze sáčku.

Podívejte se, jak se Pehy pokouší o vlastní verzi pastýřského koláče:

Vrcholem večera jídlo zřejmě nebude, a Pehy se tak pokusí nahnat plusové body spíše promyšlenou zábavou. Na zbytek party čeká nejdříve ukázka parkouru v tělocvičně. Dámy se ale nemusejí ničeho bát, náročné triky samy zkoušet nebudou. Místo toho je na závěr čeká akční utkání v laser game.

Jak se ale budou tvářit na Pehyho vlažný vztah k vaření? Strhnou mu za to hodně bodů? To zjistíte v pondělním Prostřeno! v 17.50 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.