zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Bude se Jakub Prachař ženit? Sledujte extra video ze show Inkognito

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 19.10.2021
Čtvrteční Inkognito přinese velké odhalení! Kdo si pustí pusu na špacír? Samozřejmě, že Jakub Prachař, který se dotkne tématu svatba. Že by plánoval zakleknout před Sarou Sandevou?

reklama

Diváci televize Prima už vědí, že se můžou každý čtvrtek večer těšit na nový díl show Inkognito, kde slavné osobnosti hádají povolání tří pozvaných hostů a následně se snaží uhodnout se zavázanýma očima identitu jednoho VIP hosta. Sestava panelistů ve složení Jakub Prachař, Ondřej Brzobohatý, Petra Nesvačilová a Miloš Pokorný je zárukou zábavy.

Humoru nezůstává nic dlužen ani moderátor pořadu Libor Bouček. Jsou však i chvíle, kdy se slavní hádající přestanou hlídat a vypadne z nich něco o jejich soukromí. Tím, kdo často prozradí i to, co sám neví, je Jakub Prachař.

Svatba Libora Boučka

Hostem, jehož povolání tentokrát panelisté hádali, je paní, která se živí jako kastelánka na zámku Lednice. „Kdo se tam ženil?“ vykřikne z ničeho nic Jakub Prachař. „Já,“ přiznává Libor Bouček. Jeho odpověď nenechá na pokoji Ondřej Brzobohatý a okamžitě se ptá, kolikátá svatba že to byla. Dozví se, že ta první. 

Inkognito
Autor: FTV Prima/ Inkognito Inkognito

„Já tedy kdybych do toho náhodou někdy šel, tak já bych si to u vás už teď takhle předdomluvil,“ bere si zase slovo Jakub Prachař. „Číslo dvě bych si dal u vás,“ dodává. Jeho číslo jedna se odehrálo před téměř osmi lety v Uněticích. Tehdy si bral z velké lásky Agátu Hanychovou. Po tomto vztahu zbyla však jen hořká pachuť protkaná oboustrannou nenávistí.

Chystá se svatba?

Řeč se stočí i na strašení na zámku, když v tom se opět chopí slova Jakub. „Co ten černej rytíř přesně dělá? Až tam budu s novomanželkou, tak abych věděl. Abych jí mohl říct dopředu, co ji ten večer čeká,“ pořád se nechce pustit tématu svatby a záhadně se u toho usmívá. Že by přitom myslel na svoji novou lásku Saru Sandevu?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Inkognito (8): Co dělá černý rytíř?

„V inspekčním pokoji padalo nádobí, otvíraly a zavíraly se dveře. Takové ty běžné strašidelné drobnosti,“ vyjmenovává paní kastelánka. Možná by se Sara Sandeva měla začít bát strašidel…

Dívejte se ve čtvrtek ve 21:35 na další epizodu show Inkognito.

Jakub Prachař a Sara Sandeva. Dvojka na zabití.

Trapas Jakuba Prachaře. V soutěži Inkognito neuhodl přítelkyni Saru Sandevu

reklama

Související témata: Inkognito , Jakub Prachař , Sara Sandeva , svatba , inkognito online , show inkognito , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama