Celebrity

24. září 2021 05:45

Co napráskal Norbert Lichý na Jakuba Prachaře? To byste neuhádli

Kecy Taxi - Jakou vtipnou historku prozradí Norbert Lichý o Kubovi Prachařovi?

Mariana Prachařová si opět zahrála na taxikářku. Tentokrát sveze ve svém voze Norberta Lichého, který právě září coby nejpoživačnější vyšetřovatel Krátký v kriminálním seriálu Dvojka na zabití. Co Norbert Lichý napráská na svého hereckého kolegu Jakuba Prachaře?

Ostravský herec Norbert Lichý hned na úvod poznamená, že Mariana je rozhodně ten nejhezčí řidič, který ho kdy vezl na natáčecí plac. Oproti tomu vám bude hned jasné, že je to určitě i nejzvědavější řidič. Z Norberta bude totiž po celou dobu jízdy tahat rozumy. A vás to bude bavit!

Norbert Lichý je Krátký. V seriálu Dvojka na zabití

Aktuálně můžeme Norberta Lichého každý sobotní večer vídat coby nenažraného vyšetřovatele Krátkého v komediální krimisérii Dvojka na zabití po boku hlavního dua – Jakuba Prachaře a Sary Sandevy.

Nejedná se ale o Lichého první spolupráci s televizí Prima. Nedávno si zahrál, taktéž po boku Jakuba Prachaře, v oblíbeném seriálu z prostředí pohostinství Ohnivý kuře. Jakkoliv zde nejprve ztvárňoval probačního úředníka Macátka, jeho postava se v průběhu děje přesunula taktéž do gastronomie. A právě s Jakubem Prachařem společně vařili v seriálové hospodě Ohnivý kuře.

  • Jak na natáčení Ohnivýho kuřete vzpomíná a co napráskal na svého kolegu Jakuba?
  • Kde můžete Norberta Lichého nyní kromě televizních obrazovek vidět?
  • Co nejhoršího řekla Norbertovi Lichému jeho matka ve vztahu k jeho hereckým výkonům?

To a mnohem víc se dozvíte v dalším pokračování Kecy Taxi s Marianou Prachařovou.